banner-letv-one-proMomentálne sa nachádzame v období vojny na poli mobilných technológií a smartfónov. Výrobcovia sa predháňajú, kto predstaví lepšiu vlajkovú loď a ohúri čo najväčšie publikum. Našu pozornosť teraz jednoznačne získava čínske LeEco známe tiež ako LeTV.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Na oficiálnej čínskej stránke Lemall.com spoločnosť spustila prezentáciu svojho najnovšieho a zároveň úplne prvého smartfónu so Snapdragonom 820 na svete, Le Max Pro. Webovou prezentáciou láka na začiatok predaja novinky, ktorý bol spustený už dnes o 12:00 čínskeho času. LeEco Le Max Pro do predaja vstúpil s priam brutálnou cenou 1999 juanov, čo je v prepočte necelých 280 eur! Spoločnosť spravila veľmi múdry krok a poriadne navnadila fanúšikov touto priam neskutočnou cenou. Uvolnených bude na začiatok 1000 kusov, no jedná sa o inžinierske smartfóny, ktoré slúžili k vývoju finálneho produktu alebo na prezentáciu pri príležitosti rôznych reklamných akcií. Koncové smartfóny určené pre predaj s oveľa vyššou cenou okolo 510 € prídu na trh ihneď po predaní všetkých 1000 kusov.

LETV MAX 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


leeco-le-max-pro(2)

LeEco Le Max Pro okrem Snapdragonu 820 ponúka krásny 6,33-palcový 2K displej, 4 GB RAM, 64 GB interné úložisko, špičkový 21 MPx fotoaparát so senzorom Sony IMX230 a optickou stabilizáciou obrazu, napájací konektor USB Type-C, Android 6.0 Marshmallow a nesmieme zabudnúť ani na nový revolučný ultrazvukový snímač odtlačkov prstov Sense ID na zadnej strane.

leeco-le-max-pro(4)

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP