Ako sa čoraz viac výrobcov uchyľuje k odstraňovaniu 3,5 mm jacku, svoj vzostup zaznamenali bezdrôtové slúchadlá.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Bezdrôtové slúchadlá bývajú zväčša drahšie ako tie klasické. Tento e-shop si však pripravil bleskový výpredaj, v ktorom ponúka Bluetooth slúchadlá za cenu jedného obeda. Ponuka je obmedzená na 300 kusov, odporúčame sa preto poponáhľať.

Bluetooth 4.1 a HiFi zvuk

Hlavným parametrom pri kúpe slúchadiel je bezpochyby kvalita zvuku. Aj keď sú tieto skutočne veľmi lacné, rozhodne sa nenechajú zahanbiť. Ponúkajú špičkový HiFi zvuk s efektom basov. Pripojenie prebieha prostredníctvom Bluetooth 4.1, pričom spárovanie je bezproblémové na všetkých platformách. Dosah je odhadovaný 10 metrov.

Ďalším dôležitým parametrom pri výbere bezdrôtových slúchadiel je výdrž batérie na jedno nabitie. V tomto prípade môžme hovoriť o slušnom 5 hodinovom kontinuálnom prehrávaní hudby. Nabíjanie následne prebieha cez microUSB konektor na bočnej strane slúchadiel, ktoré trvá približne 1,5 hodiny.

Kúpiť bezdrôtové Bluetooth slúchadlá Arealer za 5,87 €

Slúchadlá sú štupľové a navzájom prepojené káblom s dĺžkou 58 cm. Na ňom sa ešte nachádza aj ovládač hlasitosti, v ktorom je integrovaný mikrofón, respektíve s váhou len 18 gramov ich nebudeš takmer ani cítiť. Ak ťa tieto slúchadlá zaujali, neváhaj a môžeš si ich kúpiť už za menej ako 6 €, čo je za takto vybavený kúsok skutočne fantastické cenovka.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou. Môžeš ma sledovať aj na Instagrame - @matolajcak