Čím bližšie sme k oficiálnemu predstaveniu očakávaného Samsungu Galaxy S8, tým viac kvalitnejších fotografií a informácií sa k nám dostáva. Doteraz najkvalitnejší obrazový materiál Galaxy S8 si môžeš pozrieť už teraz!

Za najnovším únikom týkajúc sa najočakávanejšieho smartfónu tohto roka, Samsungu Galaxy S8, stojí známy leakster Evan Blass. Ten už tradične, prostredníctvom svojho Twitter profilu opäť zverejnil niekoľko poriadne kvalitných renderov „Es-osmičky“, o ktorej vieme už takmer všetko. Nielen detailné špecifikácie, ale aj dizajn Galaxy S8 je stredobodom našej pozornosti. Sklenená konštrukcia bude na prednej strane osadená zahnutým displejom s minimálnymi rámikmi po jeho obvode. Vďaka nim sa bude nový juhokórejský smartfón radiť medzi najkrajšie smartfóny na trhu.

Galaxy S8zdroj fotografie: Evan Blass

nenechaj si ujsť
Poznáme finálne ceny Galaxy S8 a S8+ pre nás!

Už teraz nám je známe, že budúca vlajková loď smartfónového giganta bude dostupná v štyroch až šiestich farebných prevedeniach. Naznačovali to nedávno uniknuté fotografie, ktoré taktiež zverejnil Evan Blass, no ich kvalita bola mizerná. Najnovšie kvalitné fotky nám poskytujú pohľad na tri farebné varianty smartfónu – čiernu, zlatú a fialovú. V týchto farbách však bude prevedené len zadné sklo a predok Galaxy S8 bude vo všetkých prípadoch čierny. Na fotkách si môžeme všimnúť aj snímač odtlačkov prostov umiestnený vedľa zadného fotoaparátu, za ktorý bude Samsung zrejme poriadne kritizovaný.

Už o niekoľko dní, presne 29. marca, bude Samsung Galaxy S8 oficiálne predstavený. Pre nás to však bude skôr len taká formalita, keďže o ňom vieme už takmer všetko aj naspamäť. Okrem 5,8-palcového klasického modelu bude debutovať aj jeho väčšia verzia s displejom veľkým 6,2″.

Galaxy S8

Americký model Galaxy S8


zdroj fotografie: Evan Blass

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom