Ak hľadáš náhradu za svoj starý nabíjací kábel, tento najnovší počin od BlitWolf by rozhodne nemal uniknúť tvojej pozornosti. 

Nie je to tak dávno, kedy sme ťa informovali kábli BlitzWolf Ampcore BW-TC7. Ten prekvapoval neuveriteľnou odolnosťou a nemal problém dokonca utiahnuť automobil s hmotnosťou 1,28 ton. Výrobca teraz prišiel s novou verziou, ktorá zachováva pôvodné vlastnosti, no pridáva podporu USB 3.0. Maximálna prenosová rýchlosť tak stúpla z pôvodných 480 Mbps na teoretických 5 Gbps. Cena je pritom úplne smiešna vzhľadom k tomu, čo všetko za to získaš.

Podpora rýchleho nabíjania a vysoká odolnosť

Výrobca si na výrobe dal záležať a zrejme si je vedomý, ako sa ľudia ku káblom správajú. Preto je špeciálne zmotaný a vydrží až 5000 ohutí, čo je 5 x viac ako bežné káble. Nezvyčajná je aj záruka na výrobok, ktorá dosahuje až 18 mesiacov.


Kábel podporuje aj funkciu rýchleho nabíjania s maximálnym výstupným prúdom 3 A. Kompatibilný je s väčšinou štandardov, ako Quick Charge 3.0 či MediaTek Pum Express Plus. Rozsah nabíjacieho napätia je 3,6 – 12 V.

Každý si nájde ten svoj

Vďaka rôznym dĺžkam a koncovkám si tak každý nájde presne taký kábel, aký potrebuje. V ponuke je klasický microUSB konektor, no aj modernejší USB Type-C či dokonca Lighting, ktorý má oficiálnu Apple certifikáciu, čo zabezpečí jeho bezproblémové použitie.

Vyber si svoj BlitzWolf Turbo kábel

Najlacnejšia verzia USB Type-C kábla s dĺžkou 1 m ťa bude stáť len smiešnych 3,44 €. Nečakajú ťa žiadne ďalšie poplatky, a to dokonca ani za dopravu, ktorá je zdarma. Celú ponuku nájdeš na tomto odkaze. Dávaj si však pozor na správny výber kábla, keďže ten rýchlejší nesie označenie Turbo.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom