banner-mi5s
Samsung Galaxy Note 7 sa síce ešte stále spomína pomerne často, no pomaly, ale isto už o ňom prestaneme počuť, keďže výroba, ako aj predaj smartfónov rady Note pravdepodobne nadobro skončia.

Prvá výmena predaných Note 7-čiek nepomohla a možnosť druhej výmeny vymenil Samsung za kompletné pozastavenie výroby a predaja. V týchto dňoch by ste už žiadneho človeka s týmto phabletom vidieť nemali a ak aj náhodou áno, nebezpečenstvu vystavuje nielen seba, ale aj ostatných nablízku, a najhoršie tak môže urobiť pri cestovaní v lietadle. To je aj dôvod, prečo je nosenie tohto smartfónu do lietadla federálny zločin.

TIP: Samsung prehodnocuje svoju politiku. Po fiasku s Galaxy Note 7 predstaví zrejme už len jeden high-end ročne

Phablet sa okrem toho stal aj terčom humorných prezývok a rôznych paródií. Na internete sa objavili skutočne mnohé GIF obrázky zosmiešňujúce tento vybuchujúci smartfón. Note 7 sa dokonca dostal aj do známej hry GTA V ako mód zbrane. Keďže sa blíži americký sviatok Halloween, Note 7 prišiel jednému chlapíkovi ako dobrý nápad na kostým. Vyššie nájdete video, v ktorom uvidíte samotný kostým s niekoľkými baleniami zariadenia na tričku. Samozrejme, nechýba ani dym a kostým je vskutku jedinečný.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom