banner-note-7Samsung dostáva jednu ranu za druhou. Jeho nešťastná vlajková loď Galaxy Note 7 je čistou katastrofou. Na problémy s „bombovou“ batériou Samsung reagoval výmenným programom, pri ktorom mal vymeniť staré modely za bezpečné. No aj po výmennom programe sa na internete objavili prípady, kedy batéria opäť vybuchla. Po novom si tento phablet do lietadla radšej neberte, je to federálny zločin!

Miesto obrovského úspechu, s ktorým Samsung počítal, sú zo smartfónu miliardové straty. Obrovské problémy kórejského giganta naberajú nové rozmery. Teraz si už Samsung Galaxy Note 7 nemôžete priniesť ani do lietadla, išlo by totiž o federálny zločin. FAA oficiálne vydala núdzové obmedzenie, v ktorom stojí, že od 15. októbra je zakázané priniesť tento smartfón na palubu lietadla. Tento zákaz obmedzuje pasažierov prenášať telefón pri sebe, v príručnej batožine, odbavenej batožine, alebo ako náklad. Ďalej tiež hovorí, že hocikto, kto telefón do lietadla prenesie, ho musí bezodkladne vypnúť.

Samsung Galaxy Note 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

note-7-definitivny-pribeh

TIP: Čo bude nasledovať po Samsung Galaxy Note 7?

Prepravcovia sú taktiež povinný zakázať nástup osoby, ktorá má zariadenie pri sebe. Pasažieri, ktorí telefón na palubu prinesú, môžu byť predmetom občianskych sankcií až do výšky 179 993 $ za každé porušenie a môžu byť aj stíhaní, čo vedie k trestu odňatia slobody na 10 rokov. Samsung bude podľa informácií zasielať vlastníkom telefónu SMS správu s informáciou o zákaze.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom