banner-note-7
Situáciu Samsungu s ich modelom Galaxy Note 7 nie je nikomu už potrebné detailne opisovať. Všade sa na nás hrnú informácie o problémoch s batériami v tomto smartfóne. Keď sa zdalo všetko vyriešené, prišli ďalšie problémy s prehrievaním batérií na vymenených kusoch. Na tento smartfón sa len tak jednoducho nezabudne.

Spoločnosť Samsung nezažíva v poslednej dobe zrovna príjemné situácie. Vybuchujúce jednotky Samsung Galaxy Note 7 stáli spoločnosť nemalé peniaze. Naviac, výrobca dočasne prišiel o vlajkovú loď v čase, keď veľa gigantov predstavilo najnovšie kúsky zo svojich dielní. Kým táto situácia robí vrásky na čele mnohým ľuďom vo vedení Samsungu, Note 7-mička sa stala terčom viacerých vtipných narážok. Teda minimálne ľuďom, ktorí tento smartfón nevlastnia mohli prísť humorné. Teraz sa však Galaxy Note 7 posunul na novú úroveň. Objavil sa v populárnej hre Grand Theft Auto V. Do hry je pridaný pomocou módu a zastáva úlohu výbušniny. Na videu nižšie si môžte pozrieť ukážku.

Samsung Galaxy Note 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Aj keď môže viacerým prítomnosť Note 7-mičky v hre v úlohe výbušniny vyčarovať úsmev na tvári, reálnym majiteľom z toho určite do smiechu nie je. Nielenže boli vystavení ohrozeniu života a zdravia, ale aj svojho majetku. Veríme, že spoločnosti Samsung sa konečne podarí vyriešiť problém a túto kapitolu ,,bombového“ telefónu budeme môcť uzavrieť. Ak by ste sa ale chceli pobaviť s týmto módom u seba v obývačke, môžete si ho stiahnuť na nasledovnom odkaze, kde nájdete aj inštrukcie ako ho nainštalovať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom