banner-note-7
Situáciu Samsungu s ich modelom Galaxy Note 7 nie je nikomu už potrebné detailne opisovať. Všade sa na nás hrnú informácie o problémoch s batériami v tomto smartfóne. Keď sa zdalo všetko vyriešené, prišli ďalšie problémy s prehrievaním batérií na vymenených kusoch. Na tento smartfón sa len tak jednoducho nezabudne.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Spoločnosť Samsung nezažíva v poslednej dobe zrovna príjemné situácie. Vybuchujúce jednotky Samsung Galaxy Note 7 stáli spoločnosť nemalé peniaze. Naviac, výrobca dočasne prišiel o vlajkovú loď v čase, keď veľa gigantov predstavilo najnovšie kúsky zo svojich dielní. Kým táto situácia robí vrásky na čele mnohým ľuďom vo vedení Samsungu, Note 7-mička sa stala terčom viacerých vtipných narážok. Teda minimálne ľuďom, ktorí tento smartfón nevlastnia mohli prísť humorné. Teraz sa však Galaxy Note 7 posunul na novú úroveň. Objavil sa v populárnej hre Grand Theft Auto V. Do hry je pridaný pomocou módu a zastáva úlohu výbušniny. Na videu nižšie si môžte pozrieť ukážku.

Samsung Galaxy Note 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Aj keď môže viacerým prítomnosť Note 7-mičky v hre v úlohe výbušniny vyčarovať úsmev na tvári, reálnym majiteľom z toho určite do smiechu nie je. Nielenže boli vystavení ohrozeniu života a zdravia, ale aj svojho majetku. Veríme, že spoločnosti Samsung sa konečne podarí vyriešiť problém a túto kapitolu ,,bombového“ telefónu budeme môcť uzavrieť. Ak by ste sa ale chceli pobaviť s týmto módom u seba v obývačke, môžete si ho stiahnuť na nasledovnom odkaze, kde nájdete aj inštrukcie ako ho nainštalovať.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
36%
Páči sa mi to
55%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
9%
O autorovi
Tobiáš Bakoš
Som študent strednej priemyselnej školy v Dubnici. O operačný systém Android som sa začal zaujímať v okamihu, keď som s ním prišiel do kontaktu v mojom prvom smartfóne. Kúpou Xiaomi Mi3 som začal venovať pozornosť aj čínskym značkám smartfónov. Vo voľnom čase rád počúvam hudbu alebo čítam knihy.