Aj keď sa mohlo zdať, že o pripravovanom smartfóne Xiaomi Mi MIX 2S vieme takmer všetko, na internete sa objavil nový render, podľa ktorého bude zariadenie vyzerať úplne inak.

Pravda je však taká, že pokiaľ výrobca dané zariadenie oficiálne nepredstaví, môže byť v podstate akékoľvek. Rôzne rendery a ‚‚overené’’ informácie síce môžu pôsobiť vierohodne, avšak vo finále tomu tak vôbec nemusí byť. Ďalší z mnohých konceptov Xiaomi Mi MIX 2S ho ukazuje trochu v inom svetle, našťastie smerom k lepšiemu.

Displej takmer na celú prednú stranu

Aj keď niektoré hardvérové špecifikácie sme sa o smartfóne už dozvedeli aj od samotnej spoločnosti Xiaomi, skutočný dizajn stále ostáva pod rúškom tajomstva. To vytvára priestor pre mnoho renderov a konceptov, ako by mohla nová vlajková loď vyzerať. Prvá aj druhá generácia ponúkli skutočne tenké rámčeky okolo displeja, no Mi MIX 2S by mal túto hranicu posunúť ešte ďalej. Podľa konceptu by pomer displeja k prednej strane by sa mal blížiť takmer k 100 %.

Nenechaj si ujsť!
Toto majú byť prvé reálne fotografie Xiaomi MI MIX 2S. Nesú obrovské prekvapenia

V predchádzajúcich renderoch si mohol vidieť výrez na prednej strane, v ktorom bola umiestnená predná kamera. V tomto prípade to už neplatí a predná kamera by mala byť zabudovaná v tele smartfónu, z ktorého sa bude vysúvať. Patent na túto technológiu si Xiaomi zaregistrovalo už v roku 2015, takže táto informácia nemusí byť ďaleko od pravdy.

Na zadnej strane sa bude nachádzať vertikálny duálny fotoaparát s dvojitým LED bleskom umiestneným medzi snímačmi. Ostatné špecifikácie ostávajú nezmenené. Môžeš sa tak tešiť na najnovší Snapdragon 845 či 8 GB RAM. Nakoľko ide o koncept, treba ho brať s nadhľadom. Ako bude zariadenie skutočne vyzerať, sa dozvieme 27. marca, kedy je naplánované jeho predstavenie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom