banner-p9
I keď nový Huawei P10 bude predstavený pravdepodobne až v apríli budúceho roka, prvé neoficiálne špecifikácie a fotografie smartfónu sa začali vo veľkom šíriť už minulý mesiac.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Videli sme už množstvo fotografií, z ktorých niektoré ukazovali zahnutý displej a niektoré reálnejší plochý dizajn. Na sociálnu sieť Weibo sa dostali ďalšie fotografie, ktoré sú konceptom dizajnu od istého fanúšika. Na týchto renderoch dominuje smartfónu najmä zahnutý displej a duálny fotoaparát známy z tohtoročnej P9-ky.

Huawei P9 Dual SIM 3GB/32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huawei-p10-renders-3

Zaujímavosťou je však netradičný sekundárny displej, ktorý je umiestnený na ľavej bočnej strane zariadenia. Slúži hlavne na ukazovanie času, stavu signálu sietí a zostávajúcej kapacity batérie. Ešte raz pre istotu pripomenieme, že sa nejedná o reálne fotografie smartfónu a ide skôr len o koncept toho, ako by budúcoročná vlajková loď od Huawei mohla vyzerať.

huawei-p10-renders-2

TIP: Unikli obrázky prednej strany Huawei P10

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
69%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
6%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.