banner-p9
Už dlhšie kolujú internetom správy o chystanom smartfóne Huawei P10. Tento nový high-end by mal prísť na trh začiatkom budúceho roka a prinesie so sebou skvelú výbavu. Chýbať nebude ani duálny fotoaparát. K najnovším informáciám o zariadení patria uniknuté rendery, na ktorých môžeme vidieť dizajn novej P10-ky a absenciu domovského tlačidla.

Pri predstavení modelu P9 prekvapil Huawei svet smartfónov krásnym dizajnom zariadenia a hlavným vylepšením bolo použitie duálneho fotoaparátu s certifikáciou priamo od spoločnosti Leica. Netrvalo dlho a k trendu sa pridali aj ďalší výrobcovia. Nastal však čas na zmenu a Huawei začal pripravovať nového nástupcu, model P10, o ktorom zatiaľ nie je dostupných veľa informácií, no ako high-end smartfón so sebou prinesie len tie najlepšie komponenty. Na internet už unikli aj prvé rendery, ktoré nám približujú možnú podobu modelu P10.

Huawei P9 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huawei-p10-617x640

Novinkou v budúcoročnom nástupcovi P9-ky tak bude po okrajoch zahnutý displej podobne, ako tomu je u vlajkových lodí od Samsungu. Pôvodne malo byť pod displejom umiestnené domovské hardvérové tlačidlo, od ktorého však Huawei podľa renderov upustil. K ďalším zmenám patrí aj okrúhly snímač odtlačkov prstov, ktorý tak na zadnej strane nahradí pôvodný v tvare štvorca. Okrem toho prinesie novinka aj duálny fotoaparát, ktorý taktiež dostane certifikáciu od spoločnosti Leica. Aj keď si výrobca podrobnejšie informácie o modeli P10 zatiaľ stráži, je možné, že sa ešte pred predstavením dozvieme ďalšie špecifikácie novinky.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP