banner-mate-9Od spoločnosti Huawei sa v budúcom roku očakáva predstavenie vlajkovej lodi P10, ktorá by mala byť ďalším skvelým zariadením v radoch čínskeho giganta. Aj keď si na smartfón ešte určite počkáme, mnoho uniknutých fotografií už odhaľuje vlastnosti budúceho top modelu. 

Nedávne fotografie ukázali, že Huawei P10 bude opäť disponovať duálnym fotoaparátom vzadu. Dnešné obrázky sa zameriavajú výhradne len na prednú stranu smartfónu. Domovské tlačidlo vyzerá ako senzorové a podľa zdroja bude vybavené ultrazvukovým skenerom odtlačkov prstov, rovnako ako pri Xiaomi Mi5S. Dokonca aj tvar tlačidla je podlhovastý, čo sa opäť zhoduje s konkurenčnou vlajkovou loďou.

Huawei P9 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Z predchádzajúcich únikov vieme o 5,5-palcovom displeji s jemným 2K rozlíšením, o procesore Kirin 960 taktovanom na frekvenciu 2,3 GHz spolu so 4 / 6 GB RAM pamäte. Zariadenie by pravdepodobne malo v najvyššej verzií obsahovať až 256 GB interného úložiska a prísť s už predinštalovaným Androidom 7.0 Nougat. Samozrejmosťou by mala byť aj možnosť rýchleho nabíjania a podpora NFC.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP