Vianočná sezóna už zavítala aj do Telekomu, ktorý predstavil nové ponuky pre zákazníkov. Zákazníci tak v predstihu nájdu v Telekome špeciálne vianočné akcie aj v rámci ponuky dát, kde na nich čaká množstvo benefitov.

Novú vianočnú kampaň rozbehne Telekom naplno už od 24. októbra a zákazníci si v nej nájdu množstvo noviniek. Okrem hardvéru a ďalších možností sa operátor zameral aj na ponuku dátových balíkov a bezplatných dát, ktoré bude rozdávať do konca roka.

Telekom bude znova rozdávať dáta zadarmo

Od novembra sa klienti Telekomu dočkajú rovnakej akcie ako počas letných mesiacov a budú si môcť aktivovať dátový balík zdarma, ktorý im prinesie aj 30 GB dát. Množstvo bezplatných dát sa viaže ku konkrétnym paušálom.

[supsystic-tables id=124]

 

[supsystic-tables id=125]

 

Aktivácia dát bude jednoduchá a každý zákazník bude môcť podľa svojho paušálu získať od 250 MB do 30 GB dát raz mesačne len v mobilnej aplikácii Telekomu. Bezplatné dáta budú platné do konca mesiaca.

Bezplatné dáta aj pre Easy a ročné dáta s bonusom

Naprázdno neobídu ani klienti s programom Easy, ktorí v novembri a decembri zadarmo získajú 1 GB dát. Tí si budú môcť zakúpiť aj denný balík dát s objemom 1 GB za 1,50 € na celý deň, ktorý bol doteraz dostupný pre paušály ÁNO a Happy (okrem Happy XS mini, XS a S). Ďalšou príjemnou novinkou operátora je bonus, ktorý môže zákazník využiť na kúpu ročného balíka dát na Easy (za 19 € resp. 29 €).

Nenechaj si ujsť
Telekom rozbalil vianočnú ponuku vo veľkom štýle: Obrovské množstvo dát a benefity aj pre EASY karty

Cena kupónu v závislosti od paušálu:

  • 40 € pre ÁNO XL a ÁNO XXL
  • 25 € pre ÁNO L
  • 15 € pre ÁNO S, ÁNO M, ÁNO M Data

Po minulom roku sa do ponuky Telekomu opäť vracajú aj ročne balíky dát, za ktoré zákazník zaplatí iba raz a budú platné 360 dní.

Takýto balík bude možné získať cez aplikáciu alebo kupón. Väčší balík obsahuje 24 GB dát a vo vianočnej akcii bude za 49 € (pôvodne 69 €). Menší balík obsahuje 6 GB dát za akciových 19 € (pôvodne 29 €).

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP