Ľudstvo dlhé desaťročia hľadá dôkazy o existencii mimozemského života a mimozemšťanov, ktoré by nás presvedčili o tom, že nie sme vo vesmíre sami. Zdá sa však, že všetci zástancovia teórií o UFO a mimozemských bytostiach, sa môžu dočkať odhalení, na ktoré čakali, informuje CNET. Bernie Sanders, kandidát na prezidenta USA, v rozhovore potvrdil, že verejnosti prezradí pravdu o mimozemšťanoch, ak sa dostane do Bieleho domu.

Nedávna udalosť na Facebooku ukázala, že ľudia majú stále záujem dozvedieť sa pravdu o tom, čo armáda USA skrýva v utajovanej oblasti, ktorá existuje už dlhé desaťročia. Podľa mnohých sa tam môžu skrývať telá mimozemšťanov či rôzne zbrane. Armáda si však tajomstvo oblasti Area 51 dobre chráni, no vtrhnúť do nej nedávno chcela skupina viac ako 2 miliónov ľudí, ktorí sa prihlásili do udalosti na Facebooku.

Prezidentský kandidát láka voličov netradičným spôsobom

Pôvodným plánom tejto obrovskej masy ľudí bolo vtrhnúť do vojenského priestoru a odhaliť, čo tam armáda skrýva. Neskôr sa však situácia zmenila, a aj podľa samotného autora udalosti išlo iba o nevinný žart, ktorý mu prerástol cez hlavu. Facebook neskôr túto udalosť zrušil kvôli porušovaniu pravidiel, no po čase ju znova odblokoval. Všetko sa má pritom odohrať 20. septembra. Ľuďom však chce pri hľadaní pravdy o mimozemšťanoch „pomôcť“ aj jeden z kandidátov na budúceho prezidenta USA.

Nenechaj si ujsť
Vtrhnutie do Area 51 nie je všetko. Facebookom sa šíri nová udalosť, ktorá láka ľudí do Bermudského trojuholníka

Bernie Sanders je odhodlaný prezradiť pravdu o týchto mimozemských bytostiach a potvrdiť, respektíve vyvrátiť, ich existenciu, pokiaľ sa stane prezidentom. Tieto informácie potvrdil v podcaste Joe Rogan Experience, kde ho moderátor vyspovedal na témy z viacerých oblastí. Rozhovor viedli aj ohľadom kontroly nad zbraňami či dekriminalizovania drog, informuje Futurism.

Sanders však chce zdieľať informácie o UFO s verejnosťou, na čom údajne trvá aj jeho manželka. Zatiaľ je predčasné hovoriť o tom, či sa skutočne dočkáme dostatočných dôkazov o existencii mimozemšťanov. Ak by sa tak ale stalo, Bernie Sanders by mohol zastaviť mnohé špekulácie a teórie o týchto mimozemských bytostiach. Vo výsledku sa však môžu Američania dočkať aj odpovedí, ktoré im nič konkrétneho o UFO neprezradia.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom