Na Facebooku sa po udalosti podnecujúcej vtrhnutie do oblasti Area 51 objavila nová. Ľudia prihlásení na „Storm the Bermuda Triangle“ chcú vtrhnúť do Bermudského trojuholníka, píše Geek.

O udalosti „Storm Area 51“ si už určite aspoň počul. Na vtrhnutie do oblasti Area 51 sa prihlásilo obrovské množstvo ľudí a k plánu sa vyjadrila aj americká armáda. Teraz sa však Facebookom širí nová udalosť, ktorá podnecuje ľudí k vtrhnutiu do Bermudského trojuholníka.

Na udalosť „Storm The Bermuda Triangle: It Can’t Swallow All Of Us“ , vytvorenú 12. júla, sa prihlásilo už viac než 40 000 ľudí, ktorí chcú Bermudský trojuholník navštíviť. Jej autor, Anthony Dominick Carnovale, povedal, že nejde o vtip a dokonca sa pomocou GoFundMe snaží vyzbierať peniaze na sprievodný večierok, píše Fox 5 NY.

Zobraziť celú galériu (2)
Udalosť na Facebooku / Zdroj: Facebook

„Mám povinnosť použiť peniaze iba na túto udalosť. Ak to nebude možné, musím dať všetkým ich peniaze späť.“ povedal Carnovale. Podľa popisu udalosti, ktorá je naplánovaná na 1. októbra, musia byť všetci účastníci oblečení ako piráti alebo postavy z rozprávky Spongebob. K dispozícii budú tiež lode, jedlo a pitie na zakúpenie. Akékoľvek zozbierané finančné prostriedky, ktoré sa na udalosti nevyužijú, budú podľa popisu darované na výskum rakoviny a svetovú nadáciu na ochranu morského prostredia.

Zobraziť celú galériu (2)
Bermudský trojuholník si za posledných 100 rokov vyžiadal viac ako 1 000 životov. / Zdroj: Flickr / arttmiss

Carnovale tiež povedal, že udalosť bola vytvorená kvôli obavám z vtrhnutia do oblasti Area 51, čo podľa neho nie je bezpečné. Namiesto toho si myslí, že obrovský večierok je oveľa lepší a bezpečnejší nápad, aj keď to neznamená, že nájdu všetkých pilotov, ktorí sa na mori stratili. „Nechcem, aby sa ľudia zúčastnili udalosti Area 51, nakoľko nechcem, aby boli zastrelení alebo zatknutí. Živá hudba, zábava, plážový večierok, prečo neprísť radšej na festival Bermudského trojuholníka?“, dodal.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom