JiaYu pripravuje smartfón so 4G LTE, 64-bit MT6735 procesorom a cenou 45 eur!

JiaYu je čínsky výrobca, ktorý produkuje veľmi lacné, no pritom slušne vybavené smartfón. Príkladom toho je aj nedávno predstavený 4G smartfón JiaYu F2, ktorý stojí len 90 eur. Teraz však JiaYu chystá ešte lacnejší model. 

[/blockquote]

Podľa najnovších správ JiaYu chystá nový smartfón, ktorého cena sa bude pohybovať medzi 199 a 299 juanov, čo je približne 30 až 45 €. Toto veľmi lacné zariadenie príde so 4G LTE pripojením a novým štvorjadrovým procesorom MediaTek MT6735, ktorý je postavený na 64-bitovej architektúre.

jiayu_f2-2

JiaYu F2

Tiež sa hovorí o použití 5-palcového OGS displeja so zatiaľ neznámym rozlíšením. Okrem toho bude nový JiaYu smartfón vybavený aj „batériou s vysokou kapacitou“ a zadným fotoaparátom z dielne spoločnosti Sony. Zatiaľ to vyzerá na veľmi zaujímavý lacný smartfón a uvidíme, či sa tieto povesti potvrdia. Určite nás neprestávajte sledovať!

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]