Fanúšikovia Harryho Pottera sa konečne dočkali. Herecké trio v zastúpení Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watson sa vracia na televízne obrazovky v spoločnom projekte Harry Potter: Návrat do Rokfortu, ktorý práve dostal prvý trailer.

Harry Potter v novembri tohto roka oslávil 20 rokov od premiéry prvého filmu Kameň mudrcov a štúdio Warner Bros. významný míľnik oslávilo predstavením nových projektov z populárneho univerza.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Dočkali sme sa krátkej ukážky očakávaného filmu Fantastické zvery 3 (plná verzia vyšla len nedávno a nájdeš ju tu), odštartovala nová vedomostná súťaž Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses, no a čerešničkou na torte bolo oznámenie špeciálneho dielu, v ktorom konečne uvidíme Harryho, Rona a Hermionu opäť spolu.

Nepôjde síce o nový film, ale „reunion“ diel z univerza Harryho Pottera, ktorý ponesie názov Return to Hogwarts (Návrat do Rokfortu) a okrem trojice ústredných hercov sa v ňom predstaví množstvo ďalších postáv zo všetkých ôsmych filmov.

Známe herecké tváre tak v odľahčenom duchu divákov prevedú zákulisím viacerých nezabudnuteľných momentov série a odhalia množstvo zaujímavostí z nakrúcania.

Okrem ústrednej trojice hercov v špeciálnom diele uvidíš aj viaceré ďalšie stálice značky – účasť potvrdili napríklad Jason Isaacs (Lucius), Gary Oldman (Sirius Black), Helena Bonham Carter ( Bellatrix Lestrange) či Robbie Coltrane (Hagrid).

S istotou naopak neuvidíme spisovateľku  a autorku kníh o Harry Potterovi – J. K. Rowlingovú, ktorá je v nemilosti médií a časti divákov po kontroverzných vyhláseniach na adresu transgederovej komunity.

Prvá ukážka sa nesie na značne nostalgickej vlne a pochopiteľne sa sústredí predovšetkým na trojicu hlavných postáv. Tá v traileri rozoberá vtipné momenty z vybraných filmov a za sprievodu atraktívnych hostí vracia divákov do milovaného magického univerza.

Video vyzerá sľubne, HBO navyše tento rok ukázalo, že podobné projekty vie robiť prekvapivo dobre. V máji tohto roka sa v podobnom formáte na obrazovky vrátili herci zo seriálu Priatelia. Od projektu vtedy zázraky čakal len málokto, nakoniec však išlo o viac než vydarený reunion a milé prekvapenie.

Premiéra Harry Potter: Návrat do Rokfortu je naplánovaná na naplánovaná na polnoc 1. januára 2022 na platforme HBO Max, špeciálny diel si však pozrieme aj u nás na HBO Go.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú