Univerzum Harryho Pottera sa čoskoro rozrastie o ďalšie skvelé kúsky. Pri 20. výročí od premiéry prvého filmu bol oznámený špeciálny „reunion“ diel, kde sa objavia všetci traja pôvodní protagonosti, aktuálne už si pozornosť ale pýta legendárny Albus Dumbledore, ktorý stojí v čele tretieho dielu spin-offu Fantastické zvery.

Na čom si užiješ dokonalý zvuk s OLED televízorom?

Kúp si televízor OLED spolu so soundbarom alebo WiFi reproduktorom a získaj cashback vo výške nákupnej ceny audio produktu späť.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Očakávaný veľkofilm Fantastické zvery 3 totiž dostal svoj prvý trailer, ktorý sľubuje výživný zážitok. Milovaný profesor z Rokfortu sa v ňom už nemôže nečinne prizerať rastúcej sile nebezpečného a nevyspytateľného Grindewalda a začína zhromažďovať sily na jeho konfrontáciu.

Najsilnejší mágovia svojej doby však uzavreli prísahu, že spolu nikdy bojovať nebudú, na scénu teda nevstupuje nikto iný ako Newt Scamander so svojimi známymi, ktorí sa ocitnú v centre eskalujúceho sporu.

Johnyho Deppa už neuvidíš

Pozornosť v novej upútavke si pýta predovšetkým nový predstaviteľ Grindewalda, herec Mads Mikkelsen, ktorý v novom filme stvárňuje Grindewalda namiesto jeho pôvodného predstaviteľa, Johnyho Deppa.

S ním štúdio Warner Bros. rozviazalo zmluvu kvôli obvineniam z domáceho násilia. Ako informuje Variety, Mikkelsen je už tretím hercom, ktorý mága Grindewalda stvárni. V prvom filme mu podobizeň prepožičal Colin Farrell, keďže známy mág tu ešte ukrýval svoju pravú totožnosť.

S ohľadom na herecké obsadenie našťastie v novom filme ide o jedinú zásadnú zmenu a všetci pôvodní protagonisti sa vrátia v plnej sile. Jude Law opäť stvárni mladého Dumbledora, uvidíme aj postavy Theseusa Scamandera či obľúbeného pekára Jacoba Kowalskeho.

Réžiu filmu Warneri zverili do osvedčených rúk a opäť sa o ňu postará David Yates, ktorý nakrútil prvé dva diely Fantastických zverov i štvoricu filmov pôvodnej série Harry Potter.

Premiéra filmu Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore je u nás naplánovaná na 7. apríla 2022, medzitým fanúšikov možno poteší aj spomenutý špeciálny diel, ktorý bude dostupný na Nový rok a to aj na HBO Go.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú