banner-mi4s
Jar sa nám už začína pomaly rozbiehať a čínsky predajcovia opäť prichádzajú s množstvom výpredajov. Eshop Everbuying.net si pri tejto príležitosti prichystal ďalší výpredaj, ktorý sa tentokrát týka najmä počítačového príslušenstva.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

V ponuke je množstvo TV boxov, pamäťových zariadení (HDD, pamäťové karty), dataprojektorov, ale napríklad aj Wi-Fi routrov či adaptérov k nim. Z ponuky sme vybrali prevažne produkty značky Xiaomi, ktorá stále a stále prichádza s novými a zaujímavými zariadeniami.

Inteligentný TV box Chiptrip MXV S805

V prípade, že si chcete vo svojom televízore užiť viac zábavy, inteligentný TV box bude pre vás to pravé. Po pripojení k TV poslúži ako „MiniPC“ a získate tým funkcie ako napríklad možnosť prehrávať filmy z USB diskov, externých diskov, či pamäťových kariet. To však samozrejme nie je všetko. Keďže sa jedná o „MiniPC“, box je vybavený štvorjadrovým procesorom, ktorému sekunduje 1 GB pamäte RAM a k dispozícii je aj 8 GB úložisko. Vďaka Androidu 4.4 si tak budete môcť nielen vychutnávať filmy, ale napríklad aj sťahovať aplikácie z obchodu Play. Cena takéhoto zariadenia je prijateľných 27 €.

everbuying tv box 12

Kúpiť TV box Chiptrip MXV S805

XiaoMi Mi WiFi Router

Router je určený hlavne na poskytovanie bezdrôtového pripojenia pre rôzne zariadenia. Nechýba podpora 2.4 GHz internetového pripojenia, či protokolov 802.11 b/g/n. Maximálna prenosová rýchlosť je perfektných 300 Mb za sekundu. To všetko pritom dostanete len za 14 €!

xiaomi router

Kúpiť Xiaomi Wi-Fi router

Xiaomi predlžovač Wi-Fi signálu

Takáto vecička sa vám bude výborne hodiť k vyššie spomínanému routru. Ak by ste predsa len mali niekde problém so signálom, prípadne by ste si ho chceli rozšíriť, stačí predlžovač zapojiť do akéhokoľvek USB portu, napríklad do routra alebo PC, a signál máte kdekoľvek chcete. Váš môže byť za symbolickú cenu 5 €.

xiaomi-wifi-repeater

Kúpiť Xiaomi predlžovač WiFi signálu

Xiaomi Wi-Fi adaptér & USB disk

Tak a máme tu ďalší, a zároveň posledný výrobok od Xiaomi. Opäť sa týka pripojenia k internetu, no disponuje aj jednou zaujímavou funkciou navyše. Nielenže dokáže vytvoriť z vášho počítačového internetového pripojenia Wi-Fi hotspot (150 Mbps), ale zároveň vám poskytuje aj ukladací priestor o veľkosti 8 GB. Adaptér môžete zároveň použiť aj na prenos súborov medzi počítačom a  smartfónom alebo tabletom. Ako bonus k nemu dostanete aj 1 TB ukladacieho priestoru v cloude. Zariadenie je aktuálne dostupné len za 7 €, čo za Wi-Fi adaptér a USB disk v jednom výborná cena.

xiaomi mi wifi adapter

Kúpiť Wi-Fi adaptér & USB disk

Kompletnú výpredajovú ponuku nájdete na tomto odkaze

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP