banner-mi5
Jar je už za dverami a pre mnohých začína najpríjemnejšie obdobie z celého roka. Na nával zákazníkov sa po „zimnom spánku“ vo veľkom pripravujú celosvetové e-shopy, medzi ktoré patrí aj e-shop Everbuying.net, ktorý spúšťa výborné ponuky.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Ihneď na začiatok si ukážeme jeden z najúspešnejších smartfónov minulého roka. Hovoríme o nadupanom hráčovi strednej triedy, ktorým Xiaomi Redmi Note 3 bez pochýb je. Kľúčové vlastnosti úspechu sú krásna celokovová konštrukcia, výkonný procesor Helio X10, nadstavba MIUI 7 aj so slovenskou lokalizáciou a kvalitný 13 MPx fotoaparát. Tento smartfón môže byť váš už za skvelých 165 €. Jedná sa o verziu s 2 GB RAM a 16 GB interným úložiskom. Viac informácií nájdete v našej podrobnej recenzii.

xiaomi-redmi-note-3-recenzia (1)

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 3

Teraz sa presunieme k tabletom a v našom prípade sa bude jednať o veľmi špeciálny tablet. Teclas X98 Plus je skvelý tablet s procesorom Intel Charry Trail Z8000, 4 GB RAM, 64 GB úložiskom a dual-bootom. Znamená to teda, že zariadenie prichádza s dvomi operačnými systémami, s Windows 10 Home a tradičným Androidom 5.1 Lollipop. Prípadných záujemcov poteší aj skvelý 9,7-palcový dispej s rozlíšením 2048 x 1536 pixelov. Teclast X98 môže byť váš už za veľmi prijateľných 178 €.

Teclast-X98-Air-2

Kúpiť Teclast X98

DZ09. Tieto smarthodinky nám v redakcii vyčarovali široký úsmev na tvári. O to viac nás prekvapila skutočnosť, že recenzia na tieto hodinky je jednou z najčítanejších v histórii nášho portálu. O kvalitách a záporoch sa môžete presvedčiť sami v našej detailnej recenzii. Najväčším lákadlom hodiniek je skvelý vzhľad a samozrejme aj možnosť vloženia SIM kariet. Nesmie zabúdať ani na možnosť prezerenia oznámení a DZ09 sa skvelo hodia aj pre nadšencov športových aktivít. Cena 18 € je priam až na hranici s trestnou činnosťou a v mene celej redakcie ich môžeme len doporučiť.

DZ09

Kúpiť hodinky DZ09

Kompletnú ponuku nájdete tu a na svoje si prídu aj milovníci gadgetov z rôznych oblastí techniky. Jarná akcia prináša so sebou ešte jednu skvelú súťaž o hodnotné kupóny na smartfóny a tablety. Vstup do takzvaného kolesa šťastia je pritom veľmi jednoduchý. Na začiatku máte k dispozícii 10 bodov, z ktorými sa môžete zapojiť do súťaže. Jeden bod znamená jeden vstup do kolesa šťastia a maximálny počet vstupov za deň je 10. Koleso šťastia je platné do 14. marca a získané kupóny môžete využiť do 21. marca. Pre ľahšie získanie kupónov navštívte tento odkaz. Všetky získané kupóny sú uložené na tomto odkaze, no je potrebné si vytvoriť osobný profil.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP