Do predstavenia novej generácie iPhonov je to ešte dlhá doba, no na internete sa už začínajú objavovať prvé informácie a špekulácie o tom, ako by mohla novinka vyzerať a s čím všetkým by mala prísť. 

Ako prvé spomenieme, že novinka s veľkou pravdepodobnosťou príde s funkciou reverzného nabíjania, ktorú môžeme vidieť vo vlajkových lodiach od Huawei či Samsungu. Táto funkcia sa stala medzi používateľmi zariadení, ktoré ňou disponujú, veľmi obľúbená. Nie je sa tak prečo čudovať, že reverzné nabíjanie do svojich nových telefónov implementuje aj Apple. Bez problémov si tak kedykoľvek prostredníctvom telefónu môžeš nabiť hodinky Apple Watch či nové slúchadlá AirPods, ktoré už disponujú obalom s podporou bezdrôtového nabíjania.

Portál Gadgets 360 tiež informoval, že Apple sa konečné vzdá pomalých 5W nabíjačiek, ktoré nahradí oveľa rýchlejšími USB-C káblami a adaptérom s výkonom 18 W. Na telefóne však stále zostane port na Lightning konektor, pričom USB-C koncovka sa bude zapájať do adaptéra. Portal PhoneArena naopak uvádza informáciu uvádza, že v novej generácii iPhonov by sme mohli vidieť trojitú zadnú kameru, ktorej snímače budú umiestnené vo štvorci, no Apple údajne špekuluje aj nad horizontálnym rozmiestnením. Ostatne by sa dizajn novinky nemal drasticky meniť a Apple sa bude držať svojich zaužívaných štandardov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom