Internetový Seznam.cz vznikol ešte v roku 1996, kedy sa stal jedným z prvých vyhľadávačov v susednom Česku. Postupom času boli k vyhľadávaniu pridávané ďalšie služby a dcérske weby. Do roku 2018 sa Seznam.cz rozhodol vstúpiť s vlastným televíznym vysielaním, ktoré chce divákov zaujať najmä spravodajstvom. Informácie priniesol portál Medialne.etrend.sk

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Český internetový vyhľadávač Seznam.cz spustil včera, 12. januára svoju novú televíziu, ktorá bude svoj program šíriť nielen cez satelit a káblové pripojenie, ale aj prostredníctvom terestriálneho vysielania. Nejde však o prvé vysielanie, ktoré Seznam.cz divákom ponúkal. Doteraz už vysielal dva svoje vlastné programy, no len prostredníctvom HbbTV.

Rôznorodý program zameraný na spravodajstvo a vlastné relácie

Spustením vlastnej televízie tak spoločnosť prešla na „vyšší level“ a divákom ponúkne nielen obsah zo Stream.cz či Novinky.cz. Vysielanie sa má totiž primárne zamerať najmä na spravodajstvo a tvorbu vlastných programov, ktoré budú rozdelené do jednotlivých vysielacích časov. Podobne ako u iných televízií, ani v tomto prípade nebude chýbať živé vysielanie, ktoré bude začínať počas týždňa o 7:00.

Nenechaj si ujsť
Telekom si najnovšou vianočnou akciou získal na svoju stranu mnoho fanúšikov. Má ponuku, ktorú ťažko niekto prekoná!

Večerný program zasa bude obsadený od 18:00 do 22:00 reláciou Prime Time. Počas denného vysielania sa však na obrazovkách budú striedať aj ďalšie ponuky programov, ktoré bude Televízia Seznam vysielať aj zo záznamu. Jej portfólio bude zahŕňať okrem kvalitného spravodajstva zo všetkých kútov Česka aj dokumentárne či zábavné programy. Pravdaže si musí nováčik medzi televíziami generovať aj nejaký ten zisk, ktorý bude ako inak pochádzať z reklamných prestávok.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
100%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]