Autodoc je internetový predajca zameraný na predaj a distribúciu náhradných dielov pre automobily, ktorý na trhu pôsobí už 11 rokov v 26 európskych krajinách. Teraz predajca prichádza s mobilnou aplikáciou Autodoc.sk, v ktorej nájdeš kompletnú ponuku viac ako 2.5 milióna značkových produktov za skvelé ceny.

Samotná aplikácia vôbec v ničom nezaostáva za bežným webovým zobrazením a práve preto môžeš mať kompletnú ponuku náhradných dielov vždy po ruke. Dizajn aplikácie je dokonale prispôsobený na prezeranie produktov v smartfóne a požadovaný tovar si cez aplikáciu môžeš zakúpiť doslova jedným kliknutím. Aplikácia tiež ponúka veľa spôsobov vyhľadávania, ako napríklad vyhľadávanie tovaru pomocou kódu produktu.

Cez aplikáciu tiež môžeš sledovať stav tvojej objednávky a každá zmena stavu sa ti zobrazí v podobe notifikácií. V aplikácii je tiež možné sledovať históriu objednávok, v ktorej si môžeš tovar opätovne objednať. Tiež sa tu nachádza aj zoznam prianí, kam si môžeš uložiť produkty, ktoré často nakupuješ, alebo produkty, ktoré by si si kúpil v akciovej cene. Mobilná aplikácia navyše oproti webovej verzii obchodu ponúka väčšie množstvo zliav a akcií na rozličný tovar.

Cez aplikáciu tiež môžeš komunikovať s tímom odborníkov zo strany Autodocu, ktorí ti radi poradia pri výbere tovaru alebo pri iných otázkach týkajúcich sa nákupu. Aplikácia taktiež ponúkne až 15 rôznych spôsobov platby a bezplatné doručenie tovaru domov. Aplikácia Autodoc je dostupná na iOS 9 a vyšší a Android 5 a vyšší.

Android aplikácia Autodoc

iOS aplikácia Autodoc

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú