iPhony pre rok 2019 sú už rozhodne v plnom vývoji a inžinieri vymýšľajú spôsoby, ako ľudí znova zaujať. Každý týždeň tak začnú internetom kolovať fotografie o možnom vzhľade nových smartfónov. 

Tentokrát na fotografiách vidíme kompletne novú zadnú stranu, ktorá sa stala miestom pre trojitý fotoaparát so šošovkami umiestnenými vedľa seba. Podobné riešenie využíva napríklad LG pri vlajkovej lodi V40 ThinQ. LED blesk sa nachádza efektne na strednej šošovke a dodáva zadnej strane zaujímavý dizajn pri pohľade z diaľky. Starší obal na iPhone v prípade takéhoto zásahu do dizajnu už nebudete môcť využívať.

Zároveň sa očakáva aj zavedenie USB portu typu-C, o ktorý prosili fanúšikovia už niekoľko rokov. Naopak na prednej strane všetkých zaujal menší  výrez displeja, ktorý by bol taktiež veľmi vítanou inováciou. Viac z nového dizajnu si nezabudni pozrieť v galérii nižšie.

Poznámka redakcie: Rýchle správy sú nový formát článkov z aktuálneho diania v technologickom svete, ktorý v rámci krátkych správ informuje o novinkách či zaujímavostiach.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom