banner-xiaomi-mi4c
Kto sleduje svet čínskych smartfónov určite vie, že Xiaomi sa už dlhšiu dobu zameriava aj na výrobu príslušenstva pre smartfóny a tiež aj oblečenie, ako tričká alebo mikiny. Novinkou nie sú ani ich prvé smart tenisky, ktorési teraz môžete zakúpiť aj vy.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Inteligentné Xiaomi tenisky zaradil do svojej ponuky e-shop Gearbest.com, ktorý ich ponúka za niečo pod 40 €, čo je za tenisky takéhoto druhu naozaj skvelá cena. V slovenských obchodov za túto cenu kúpite bežné, „hlúpe“ tenisky. Xiaomi svoje prvé inteligentné tenisky vyrobilo v spolupráci so známym čínskym výrobcom obuvi, Li Ning.

xiaomi-smart-tenisky-5
Ide v podstate o klasické tenisky určené najmä pre behanie, ktoré sú doplnené o snímače vašej aktivity. Dáta zo snímačov, ako napríklad aktuálnu rýchlosť behu či množstvo spálených kalórií si môžete vďaka bezdrôtovému pripojeniu k vášmu smartfónu prezerať v aplikácii vytvorenej pre tieto tenisky. Zo záznamov tak môžete sledovať ako sa vám darí spĺňať vaše plány cvičenia. Inteligentné tenisky od Xiaomi sú vyrobené z veľmi ľahkého materiálu a dokážu absorbovať nárazy. K smartfónu ich pripojíte vďaka Bluetooth 4.0 konektivite, pričom podporované sú smartfóny s Androidom 4.4 a vyšším alebo iOS 7.0 a vyšším.

xiaomi-smart-tenisky-2
Smart Xiaomi tenisky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach – od 39 po 46 – a tiež v rôznych farebných prevedeniach. Ak sa aktívne venujete behanie či akémukoľvek inému športu a ešte nemáte vybraný vianočný darček, toto by mohol byť ten pravý.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú