Spoločnosť iNew je už s nami nejakú dobu (od roku 2012), ale do povedomia sa dostala hlavne na jar minulého roka so svojou novinkou iNew V3. iNew V3 predstavoval doposiaľ nepoznaný a kvalitne prepracovaný dizajn, ktorý spolu s nízkou hmotnosťou, výkonným 4-jadrovým procesorom od Mediateku si získali veľa priaznivcov. Po iNew V3 Nasledovala V8 s otočným fotoaparátom, aktualizovaná V3+ a tiež L4 s veľkokapacitnou batériou…

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Teraz sa vašu priazeň pokúša získať nový model iNew L3, ktorého rendre aj s trochou špecifikácií iNew zverejnila na svoju Facebookovú stránku iNew Phone.

Z fotiek si môžeme všimnúť, že iNew L3 si zachová svietiace tlačidlo domov svojho predchodcu iNew V3 a tiež bude obsahovať celokovové telo pokryté z oboch strán tvrdeným sklom Corning Gorilla Glass. Zo zverejnených informácií vieme, že iNew L3 bude poháňaný čipsetom MT6735 so 4 64-bitovými jadrami ARMv8-A taktovaných na 1,3 GHz. Nájdeme tu aj 13 MPx fotoaparát, IR ovládanie, rýchle nabíjanie, dvojitá podpora LTE a Android 5.0. Viac informácií a cenu by sme sa mali dozvedieť počas najbližších týždňov.

 Zdroj: iNew Phone

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP