Vyzerá to tak, že sme sa nakoniec dočkali. Pripravovaný film Indiana Jones 5 sa chystá zahájiť svoju výrobu budúci rok v apríli. V najnovšom rozhovore to potvrdil herec Harrison Ford, informuje Variety. Podľa jeho slov si verejnosť myslela, že natáčanie začne už o týždeň, a tak nám táto herecká legenda otvorila oči a všetko dala na tú správnu mieru.

No okrem tejto novinky nebola zatiaľ potvrdená žiadna ďalšia informácia. Podľa starších noviniek sa malo natáčanie oficiálne začať ešte minulý mesiac, no očividne sa v projekte udiali ďalšie komplikácie. 77-ročný herec sa teda v kostýme svojej kultovej postavy ocitne ešte posledný krát a nebudeme si klamať, nikoho iného si v tejto úlohe si zatiaľ predstaviť nevieme.

Čo bude po filme Indiana Jones 5?

Filmové dobrodružstvo Indiana Jones 5 je oficiálne naplánované zasiahnuť kiná v júli 2021, takže aktualizovaný dátum výroby začína dávať zmysel, informoval Movieweb. Disney vyhlásilo, že film je na tej správnej ceste a pravdepodobne sa čaká na inú legendu. Režisér Steven Spielberg v súčastnosti usilovne pracuje na svojom remakeu West Side Story, ktorý zažije svoju premiéru koncom roka 2020. Dočkáme sa pokračovaniam alebo sa všetko skončí?

Nenechaj si ujsť
Kedy uvidíme filmy X-Men, Fantastická štvorka či Blade? Pre niektorých prichádza sklamanie

Podľa slov Harrisona Forda by jeho postavu nemal dostať nikto. Ak sa herec rozhodne ukončiť svoju dlhoročnú púť, postava Indiana Jonesa by mala umrieť. Dočkať by sme sa toho mohli teoreticky v najnovšom filme. No v tomto smere majú herec a Disney rozličné názory, a štúdio už pravdepodobne pripravuje remake. Pripomína nám to situáciu s filmom Solo: A Star Wars Story, pri ktorom však aspoň legendárny herec vyjadroval nadšenie voči mladíkovi, ktorý “prebral” jeho postavu.

Obsadenie mladého herca ale nemusí byť vždy úspechom a niekedy to môže znamenať rýchlu záhubu pre celú filmovú sériu. Ako sme už spomínali vyššie, ďalšie podrobnosti zatiaľ nie sú k dispozícii a momentálne nás teší jediný fakt, a to že by sme sa mohli v pripravovanom filme dočkať pravdepodobne poslednej spolupráce medzi Harrisonom Fordom a Stevenom Spielbergom. Po sérii oneskorení to nakoniec vyzerá tak, že sa všetko pohlo a my sa môžeme tešiť na nové akčné dobrodružstvo Indiana Jonesa.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom