Huawei Y6 Pro oficiálne: HD displej, 2 GB RAM a veľká 4000 mAh batéria

banner-honor5x
Huawei sa tento rok rozbehol vo veľkom štýle. Spolu s dcérskou spoločnosťou Honor uviedli tento rok hneď niekoľko zariadení. Najnovší prírastok do tejto bohatej rodiny je zameraný na nenáročných používateľov, ktorí vyžadujú naozaj dlhú výdrž batérie.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Nový smartfón Huawei Y6 Pro prichádza s kovovým rámom, ktorý obopína plastové telo. Výrobca pri novinke využil 5-palcový HD displej. Vzhľadom na zameranie a energeticky čo najpriaznivejšiu výbavu tu máme 4-jadrový procesor MediaTek MT6735 s pracovnou frekvenciou 1,3 GHz. Sekunduje mu 2 GB operačnej pamäte RAM a 16 GB úložisko. Čerešničkou na torte je veľká 4000 mAh batéria. Po sofvérovej stránke novinka disponuje Androidom 5.1 Lollipop, ktorý dopĺňa známa nadstavba EMUI 3.1.

Huawei Y6 Dual SIM môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huawei-y6pro
Low-endový smartfón a zlý fotoaparát? Toto tvrdenie už dávno neplatí a výborným príkladom je aj novinka Huawei Y6 Pro, ktorá prichádza so slušným 13 MPx hlavným a 5 MPx selfie fotoaparátom. Podrobnejšie informácie o dostupnosti a štartovacej cene zatiaľ nemáme, no oficiálneho potvrdenia od Huawei by sme sa mohli dočkať v najbližších dňoch.

hw_468095

Zdroj: Androidheadlines.com, Huawei.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
50%
Mám to
25%
Nepáči sa mi to
25%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]