Jedna z najväčších celosvetových spoločností, Huawei, predstaví 15. apríla nové produkty a vlajkovú loď pre tento rok. Pred týždňom sme vám priniesli prvotné informácie a obrázky, ktoré naznačovali vynikajúci dizajn a špičkový výkon. Dnes na svetlo sveta unikli ďalšie obrázky, ktoré iba potvrdili naše domnienky. 

[/blockquote]

Huawei P7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Z aktuálnych obrázkov, ktoré máme k dispozícii však nevieme úplne potvrdiť dizajn, nakoľko nový Huawei P8 je zahalený veľkým a robustným krytom. Na prvom obrázku vidíme plastový bok, na ktorom nájdeme dvojicu slotov pre SIM kartu a konštrukciu pripomínajúcu Apple iPhone 6. Z ďalších fotografií vidíme hardwérové špecifikácie, ktoré naznačuju Full HD displej, 2 GB operačnej pamäte RAM, ale táto hodnota by mala platiť pre “Lite“ verziu a TOP model by mal ponúknuť 3 GB RAM, ktorá zaručí plynulý chod systému. Po softvérovej stránke výrobca siahol po vlastnej nadstavbe EMUI 3.0, ktorá je založená na Androide 4.4.4.

Aktualizácia na najnovší Android je viac ako pravdepodobná, keďže Huawei použilo vlastný procesor Kirin, ktorý má 64-bitovú architektúru a práve zmienený Android 5.0 je prispôsobený práve na využitie tejto novej architektúri.

Na posledných obrázkoch vidíme aplikáciu fotoaparátu a potvrdené sú aj navigačné tlačidlá namiesto kapacitných. Predstavenie novej vlajkovej lode prebehne 15. apríla a my vám prinesieme najnovšie informácie.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP