Čínsky Huawei sa za tie roky svojho pôsobenia v smartfónovom priemysle nepochybne vyšvihol na jedného z najlepších, čo dokazujú aj jeho čoraz lepšie modely. Najnovším počinom je pritom zariadenie, ktoré disponuje unikátnym fotoaparátom, aký u žiadnej inej konkurencie nenájdeme. Huawei P30 Pro sme mali možnosť preskúmať aj v našej videorecenzii, kde nájdeš odpovede na všetky otázky, ktoré ťa doteraz trápili.

V poslednom období vyvstávajú pochybnosti voči spoločnosti Huawei a jeho zariadeniam, ktorým nedôveruje viacero svetových mocností. Ani to však výrobcu neodradilo, aby predstavil svoj ďalší vynikajúci smartfón s vlastnosťami, aké nemá žiaden iný model.

Z radového výrobcu na technologický piedestál

Prémiové prevedenie a ten najlepší fotoaparát vôbec sú silným charakterom, ktorým chce nová P30-ka Pro poraziť konkurenciu. V oblasti fotografovania na ňu vytiahla ťažký kaliber v podobe 50-násobného priblíženia, ktoré by sa pred pár rokmi zdalo byť nereálne. Silný procesor Kirin 980, spolu s masívnou operačnou RAM pamäťou, zvláda aj najnáročnejšie úlohy.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Huawei P30 Pro má zbraň, s ktorou môže poraziť všetkých

Vývoj technológií v smartfónoch napreduje aj ďalej a tento kúsok z Číny je toho dôkazom. Huawei P30 Pro má rozhodne čím očariť, avšak konkurencia je v niektorých smeroch o krok napred.  Stačí tak jeho výbava a možnosti na to, aby tromfol aj jedného zo svojich úhlavných nepriateľov? Odpoveď na túto otázku je celkom jednoznačná a omnoho viac ti prezradí naša nová videorecenzia na čele s modárotom Dávidom Igazom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom