Huawei momentálne boduje so svojím modelom Huawei P20 Pro, no výrobca už dlhodobo prináša kvalitné zariadenia. Jeho minuloročný kúsok Huawei P10 Plus sa objavil v zaujímavej zľave.

Takto lacný vlajkový model od Huawei tu ešte nebol

Huawei uviedol model P10 Plus na začiatku minulého roka, na konferencii MWC v Barcelone. Smartfón s veľmi slušnou výbavou teraz môžeš získať za cenu hlboko pod 500 €. V e-shope Gearbest nájdeš tento kúsok za 374 €, stačí ak využiješ zľavový kupón HW-activity01, ktorý cenu zrazí o masívnych 139 €. K dispozícii máš hneď dve farebné verzie.

Kúpiť modrú verziu Huawei P10 Plus za 374 €
Zľavový kupón HW-activity01

Kúpiť čiernu verziu Huawei P10 Plus za 374 €
Zľavový kupón HW-activity01

Pri objednávke využi dopravu cez novú službu EU priority Line, ktorá v tomto prípade nestojí ani cent a zaručí ti dodanie bez ďalších poplatkov.

Najvyššia trieda minulého roka

Prednú stranu Huawei P10 Plus tvorí 5,5″ LCD displej, na ktorom sa zobrazuje veľmi jemné rozlíšenie 2560 x 1440 pixelov. Snímač odtlačkov prstov sa zo zadnej strany presunul na prednú a je súčasťou domovského tlačidla pod displejom. Displej je chránený odolným sklom Gorilla Glass 5.

Nenechaj si ujsť
Na 20 dní som svoj smartfón vymenil za Huawei P10. Je takmer dokonalý

Hardvér zariadenia tvorí známy osemjadrový procesor Kirin 960, ktorému sekunduje 4 GB RAM pamäť. Pre užívateľské dáta je nachystané 64 GB vnútorné úložisko, ktoré je možné rozšíriť pomocou microSD kariet. Výkonný hardvér napája 3750 mAh batéria s vlastnou technológiou rýchleho nabíjania Huawei Super Charge.

Foto kvalitu pri P10 Plus zabezpečujú vzadu dva snímače certifikovaného spoločnosťou Leica. Duálny fotoaparát prichádza s jedným farebným 12 MPx snímačom, pričom sekundárny monochromatický má rozlíšenie až 20 MPx. Clona fotoaparátov dostala perfektnú hodnotu f/1.8, k dispozícii je aj optická stabilizácia obrazu a tiež funkcia Huawei Hybrid Zoom, čo je dvojnásobný optický zoom. Huawei zapracoval aj na zaostrovaní a priniesol tak hybridné 4-v-1 automatické zaostrovanie. Nad displejom ešte nájdeme 8 MPx predný selfie fotoaparát.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom