Včera sme ťa informovali o oficiálnom dátume predstavenia vlajkovej lodi Huawei P10, ktorý výrobca stanovil na 26. február. Do predstavenia teda ostáva ešte 10 dní, no vzhľad novinky poznáme vďaka neoficiálnym renderom už dnes.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Zatiaľ sme videli prevažne len koncepty od fanúšikov a renderov s reálnym vzhľadom bolo veľmi málo. Dnešné fotografie od Evana Blassa (@evleaks) ale situáciu úplne menia. Na internet sa dostali nové reálne vyzerajúce rendery ako modelu Huawei P10, tak aj väčšieho P10 Plus. Prvý menovaný sa predvádza na sérii troch fotografií v rozličných farebných prevedeniach. P10-ku s domovským tlačidlom pod displejom a duálnym fotoaparátom si tak môžeš pozrieť v modrej, zlatej a zelenej farbe. Nie je však vylúčené, že výrobca nakoniec predstaví ešte viac farebných prevedení.

Huawei P9 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

huawei p10
zdroj fotografie: Gizmochina

Svoje krivky odhalil aj model P10 Plus, ktorý sa bude oproti P10-ke líšiť hlavne prednou stranou. Ako môžeš vidieť na renderoch nižšie, v tejto verzii nebude prítomné domovské tlačidlo a displej bude po bokoch zahnutý. Oba modely by mali disponovať aj rovnakým duálnym fotoaparátom, no na renderoch môžeš vidieť isté rozdiely v rozložení LED blesku a laserového zaostrovania. Keďže P10 Plus nedostal na prednú stranu akékoľvek tlačidlo, snímač odtlačkov je pochopiteľne na zadnej priamo pod fotoaparátom. Ak by si sa chcel dozvedieť niečo o predpokladanej výbave týchto dvoch noviniek, určite si prečítaj tento článok.

nenechaj si ujsť
Huawei P10 Plus bude vybavený masívnou 8 GB RAM pamäťou. Masívna bude aj cena

huawei p10 plus

zdroj fotografií: MyDrivers

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
25%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.