Spoločnosť Huawei slávnostne predstavila v bratislavskej Moyzesovej sieni svoju vlajkovú loď Huawei P8. Tu sa stretli hlavný zástupcovia spoločnosti Huawei Technologies pre slovenský trh. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Vo štvrtok 25. 6. od 20:00 prebehlo na FiF UK v Bratislave oficiálne predstavenie novej vlajkovej lode Huawei P8. Išlo o prvú akciu tohto formátu na Slovensku. Nový model predstavili širokému publiku zástupcovia spoločnosti Huawei: Radoslaw Kedzia Managing Director Huawei Technologies (Czech and Slovak) a pán Wang Yanmin, President, Huawei CEE Nordic Región Consumer BG.

Huawei event 2
Práve teraz chce čínska spoločnosť Huawei konkurovať najlepším inteligentným telefónom na svete. Toto je P8, „uviedol novú vlajkovú loď pán Wang Yanmin. „Hoci máme natoľko prémiový dizajn, hoci máme natoľko špičkovú technológiu, tak pre väčšinu zákazníkov je naša cena úplne dosiahnuteľná,“ uviedol potom ku koncu svojho výstupu.

HUAWEI P8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Špičková technológia aj dizajn

Pán Wang Yanmin zoznámil prichádzajúcich so všetkými prednosťami a technickými vymoženosťami Huawei P8, z ktorých mnohé nemajú na trhu konkurenciu. Počnúc elegantnou krabičkou, v ktorej zákazník P8 obdrží, nasledujúc skvelým dizajnom prístroja s celokovovým unibody telom tenkým len 6,8 mm s ergonomicky zaoblenými hranami. Prístroj disponuje FullHD displejom s uhlopriečkou 5,2″ a technológiou IPS-NEO. Skvelý výkon prístroja stojí na osemjadrovom 64-bitovom procesore Kirin 930 s taktom 4x 2,0 GHz + 4x 1,5 GHz s podporou vysokorýchlostných sietí 4G LTE pre všetky európske pásma a vo výbave nechýba ani technológia NFC.

Huawei-P8 (4)

Revolučný fotoaparát s radom ojedinelých funkcií

Veľká časť predstavenia produktu bola venovaná revolučnému fotoaparátu, ktorým Huawei P8 disponuje. S rozlíšením 13 MPx a štvorfarebným RGBW senzorom s optickou stabilizáciou obrazu a ISP vie vykúzliť veľmi ostré snímky a videá aj pri zníženej viditeľnosti. Rad špeciálnych funkcií je v rámci inteligentných telefónov úplne ojedinelý, či už sa jedná o možnosť nastavenia dlhej uzávierky, alebo o tzv. „maľovanie svetlom“, kedy užívatelia môžu pomocou rôznych svetelných zdrojov popustiť uzdu svojej fantázii a vytvárať neobyčajné fotografie. Predná 8 MPx kamera zvláda dokonalé selfie snímky.

Špičkový stroj za bezkonkurenčnú cenu

huawei_p8

Vlajková loď Huawei P8 je v súčasnosti na Slovensku zákazníkom k dispozícii za cenu 423 € vrátane DPH. Odľahčená verzia Huawei P8 Lite vhodná napríklad pre mladých ľudí a študentov je dostupná za 217 €.

Vývoj ceny Huwei P8 na Slovensku: 

Graf ceny produktu HUAWEI P8 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS Huawei, (2)

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP