Huawei Mate 8 v Antutu dosiahol viac ako 79 000 bodov, máme aj prvé fotografie

banner-nexus-6p
Modelová rada Mate od spoločnosti Huawei sa tento rok ešte rozrastie o veľmi očakávanú novinku s označením Huawei Mate 8. Do sveta uniklo už veľa informácií, no tie dnešné sa zdajú byť veľmi reálne. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Po dizajnovej stránke by sme sa mali dočkať iba jemných zmien, ktoré zapadnú do koncepcie smartfónov Huawei. Na prednej strane by sme mali nájsť 6-palcový FullHD displej. Výrobca však neodkladá ani riešenie s 2K zobrazovacím panelom. Pod kapotou bude pracovať nový procesor Kirin 950 spolu s 3 GB alebo 4 GB pamäťou RAM. Kapacita RAM bude závislá od veľkosti interného úložiska, pričom by mal byť k dispozícii 32 GB a 64 GB variant. O monštruóznom výkone svedčí aj dosiahnuté skóre v becnhmarkovom programe Antutu, kde Huawei Mate 8 dosiahol výborných 79 131 bodov.

Huawei Mate S môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


Huawei-Mate-8-uniknute-foto-2
V nových únikoch sa taktiež spomína softvérová nadstavba EMUI 4.0, ktorá by mala pracovať na najnovšom Androide 6.0 Marshmallow. Nesmie chýbať ani kvalitný fotoaparát, ktorý v prípade Huawei Mate 8 bude disponovať 16 MPx rozlíšením. Máme tu aj predpokladanú štartovaciu cenu, ktorá sa bude pohybovať od 480 až po 570 € v prípade najvýkonnejšej verzie.

Huawei-Mate-8-AnTuTu-benchmark-score

Zdroj: Gizmochina.com, News.mydrivers.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]