Huawei nie je obzvlášť známy produkciou nositeľných zariadení, no niekoľko už ich na svojom konte má. K Huawei Watch a Huawei Talk Band sa onedlho pridá zariadenie Huawei Honor Band Zero, ktoré bude spadať do značky Honor. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Huawei Honor Band Zero budú smartwatch s kruhovým displejom a minimalistckým dizajnom. Samotný výrobca už zverejnil fotografiu nového zariadenia, takže vieme, ako bude vyzerať. Zatiaľ bohužiaľ nemáme žiadne informácie o samotných špecifikáciách nových smartwatch od Honoru. Všetky zariadenia tejto podznačky sa však vyznačujú perfektným pomerom cena / výkon (viď nový Honor 7) a dúfame, že Honor toto uchová aj pri Honor Band Zero.

Huawei Watch môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Huawei tiež priblížil, aký operačný systém nájdeme v ich nových inteligentných hodinkách. S najväčšou pravdepodobnosťou to bude známy Android Wear, no je tu aj možnosť vlastného systému. Mnohí z vás potvrdia, že Android nadstavba od Huawei patrí medzi špičku na trhu a tak by sme neboli prekvapení, keby výrobca siahne aj po tejto možnosti. Viac informácií ohľadom Honor Band Zero by sme sa mali dozvedieť už čoskoro.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP