Huawei chystá hybridný tablet s Androidom a Windows 10

banner-mate-s
S hybridnými tabletmi sa v poslednom čase roztrhlo vrece. Veľkými hráčmi sú nepochybne Google Pixel C či známy Microsoft Surface Pro. Na takéto trendy vždy rýchlo reaguje aj východ, konkrétne jeden z najväčších výrobcov techniky v Číne, spoločnosť Huawei.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Oproti spomínanej konkurencii však ponúkne dvojitý operačný systém. Huawei chce týmto poskytnúť úplnú voľnosť v tom, ako používate svoje zariadenie a prenosný Android tablet vám pár pohybmi umožní zmeniť na stolový Windows počítač. Čo sa týka presnejších informácií, vieme len to, že tablet by mal disponovať procesorom od spoločnosti Intel.

huawei tablet 1

Tablet by mal byť hybridom medzi Windows 10 a Androidom s nadstavbou EMUI. Možno práve toto je ten tajomný notebook, o ktorom sme vás už informovali. Tak či onak, jeho najväčším konkuretom doma bude pripravovaný Xiaomi notebook. Jeho premiéru možno uvidíme na MWC 2016 v Barcelone.

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]