Si športovec, máš rád pohyb alebo len chceš mať pod kontrolou svoje telo? FonTech Shop ti ponúka šikovný inteligentný náramok Huami AMAZFIT Cor za parádnu cenu bez ďalších poplatkov vďaka dodaniu EU Express.

V dnešnej dobe sa stávajú inteligentné hodinky či náramky stále viac populárnejšie. Či už si športovec, alebo pohyb je tvoje hobby, taký inteligentný náramok ti umožní sledovať správanie tvojho tela a poskytuje množstvo ďalších šikovných funkcií. FonTtech Shop si pre teba pripravil parádnu akciu na Huami AMAZFIT Cor, jeden z najlepších inteligentných náramkov, čo sa týka pomeru ceny a výkonu. Vyspelejší nástupca populárneho Mi Bandu 2 vďaka nášmu kupónu teraz stojí iba 40 €.

Kúpiť inteligentný náramok Huami Amazfit Cor za 40 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Meranie aktivít, srdcového tepu či spánku

Za minuté peniaze sa ti odvďačí moderným minimalistickým dizajnom, ktorý ti zaručí vodeodolnosť až do 50 metrov. Jeho dominantou je 1,23″ obdĺžnikový farebný displej s rozlíšením 80×160 pixelov, ktorý navyše chráni odolné sklo Corning Gorilla Glass 3. Tento displej dokáže zobraziť správy o počasí, prijaté správy, čas a tvoje denné ciele. Dokáže trackovať tvoju dennú a aktivitu ako je počet krokov, spálené kalórie, monitorovať srdečný tep či dokonca aj spánok.

Nadupaný inteligentný náramok za bezkonkurenčnú cenu

Navyše ti umožní pochváliť sa svojimi dosiahnutými výsledkami a cieľmi na sociálnych sieťach ako je Facebook a Twitter. Ďalej ťa poteší výdrž batérie, ktorá činí až 12 dní na jedno nabitie vďaka kapacite batérie 170 mAh. Ak ťa táto naložená ponuka zaujala, neváhaj a bež do FonTech Shopu, pretože v jedinečnej cene 40 € sú dostupné len 4 kusy! Nezabudni aplikovať zľavový kupón dostupný vo Fontech Shope a keď si priplatíš za dodanie EU Express v cene približne 10 €, vyhneš sa prípadným colným poplatkom. A čo viac, ide o medzinárodnú verziu s anglickým jazykom, takže žiadnej čínštiny sa obávať nemusíš.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom