banner-mi-notebook-air-13Dnešné trendy v oblastiach technológií napredujú extrémne rýchlo a žiadny z výrobcov nechce zaostávať. Výnimkou nie je ani spoločnosť HTC, ktorej nový model Bolt bude ďalším v poradí s absenciou 3.5 mm audio jacku. Po predstavení bude zariadenie dostupné exkluzívne pre amerického operátora Sprint.

Aj keď sa spoločnosti HTC už dlhodobo príliš nedarí, stále sa drží na trhu a predstavuje nové zariadenia. Po výrobe nových Pixelov pre Google, prichádza HTC s novým „bleskovým“ modelom Bolt. Ten bude predstavený 11. novembra exkluzívne pre operátora Sprint. Mimo hraníc USA sa bude tento model predávať pod označením HTC 10 Evo. Vo svojom vnútri ukryje novinka slušnú 3200 mAh batériu, čo bude stačiť na celodenné používanie.

htc-bolt-1

Konštrukcia bude vyrobená z kvalitného hliníka v karbónovej sivej alebo ľadovej striebornej farbe. Predná strana je obsadená pomerne veľkým, 5,5″ displejom s jemným QHD rozlíšením. Výrobca nezanevrel ani na fotoaparát a novinku vybavil 16 MPx snímačom na zadnej strane. Nad displejom si zas svoje miesto našiel 8 MPx snímač. Chvályhodné je aj vybavenie zariadenia ochranou IP57, čo značí, že je novinka čiastočne chránená proti vniknutiu prachu a môžete ju tiež ponoriť pod vodu do hĺbky 1 metra po dobu 30 minút. Zrejme najväčšou úpravou je absencia 3,5 mm jacku. Kvôli tomu taiwanský výrobca pridal do balenia aj špeciálne BoomSound slúchadlá. Tie bude možné pripojiť cez USB Type-C port.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP