banner-honor-8
Smartfón Honor 8 bol na Slovensku oficiálne predstavený 25. augusta a hneď od prvého dňa existovala možnosť predobjednať  si ho aj u nás. Dnes už odštartoval oficiálny predaj tohto zariadenia. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Honor 8 prichádza s elegantným dizajnom a ľahko sa zaradí k tým najkrajším smartfónom na trhu. 5.2-palcový displej ponúkne FullHD rozlíšenie a vysokú čitateľnosť aj na priamom slnku. Súčasťou výbavy je aj procesor HiSilicon Kirin 950, ktorému sekunduje slušných 4 GB RAM. Vzadu sa nachádza duálny fotoaparát, a to v podobe dvoch 12 MPx snímačov. K dispozícii je aj laserové zaostrovanie. Po vzore predchádzajúcich modelov značky, Honor 8 tiež poskytne rýchly snímač odtlačkov prstov, tentoraz kombinovaný s inteligentným tlačidlom SmartKey.

Honor 8 Dual SIM môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

honor-8-sk-predaj-1

Novinka je teda oddnes dostupná oficiálne aj u nás a to v dvoch pamäťových konfiguráciách. Model s 32 GB vnútornou pamäťou je dostupný v bielej, antracitovej alebo netradičnej modrej farbe, a to za 409 €. Druhý variant má 64 GB pamäť, ponúka zlatú farbu a stojí 449 €. K nákupu Honoru 8 sa pre všetkých zákazníkov viaže aj trojmesačná záruka na bezplatnú výmenu náhodne poškodeného displeja. Telefón je dostupný u predajcov Alza.sk, Nay Elektrodom, Datart, Mall.sk a tiež u O2 SK.

Zobraziť slovenskú cenu Honor 8

honor-8-sk-predaj-4

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
56%
Páči sa mi to
22%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
11%
Neznášam to
11%
O autorovi
Pavol Lupták
Som študentom vysokej školy so zameraním na IT a aj vďaka tomu je môj záujem pomerne neustále upriamený na najnovšie novinky zo sveta moderných technológií a vedy. Rád čítam, športujem a píšem. E-mail: [email protected]