V poslednom akoby sa vrece roztrhlo so smartfónmi s veľkými batériami, čo je pre používateľa len dobre. Novým smartfónom s veľkou batériou bude aj HomTom HT6.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Už pomerne známy čínsky výrobca, Doogee, predstavil novú podznačku HomTom. Tá sa bude zameriavať hlavne na smartfóny s dlhou výdržou batériou. Prvým smartfónom tejto novej značky bude HomTom HT6. Predstavený bude niekedy v septembri za zatiaľ neznámu cenu. Jeho hlavným lákadlom bude obrovská batéria s kapacitou až 6250 mAh, smartfón bude hrubý len 9,9 mm.

homtom-ht6-2

HomTom HT6 bude poháňaný štvorjadrovým MediaTek MT6735 procesorom so 64-bitovou architektúrou a podporou svetových 4G LTE pásiem. Kapacita pamäte RAM zatiaľ známa nie je, no vnútorná pamäť ponúkne 16 GB. Displej bude veľký 5,5″ a dostane rozlíšenie 1280 x 720 pixelov. Zadný fotoaparát príde s rozlíšením 13 MPx a bude sa jednať o Sony snímač, pravdepodobne IMX214. Predný fotoaparát ponúkne 5 MPx a smartfón pobeží na Androide 5.1 Lollipop. HomTom HT6 tiež príde s kovovým rámom a zadným krytom pripomínajúcim brúsený kov. Výrobca tiež smartfón kvôli obrovskej batérii vybavil funkciou rýchleho nabíjania Mediatek Pump Express Plus, vďaka ktorej sa smartfón dobije za 30 minút až o 75%. Rýchle nabíjanie bude zabezpečené adaptérom s výstupom až 3A pri napätí 5V.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP