banner-mi4s
HomTom, ako iste viete, patrí pod už pomerne známeho, no stále menšieho výrobcu čínskych smartfónov, Doogee. Zariadenia tohto výrobcu sa snažia cieliť na nenáročných používateľov. Do tejto skupiny sa pridá aj nový HomTom HT3 Pro, ktorý je vylepšenou verziou pôvodného HomTom HT3.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Ak sa rozhodujete prejsť do sveta smartfónov a hľadáte nejakú lacnejšiu alternatívu s prijateľnou výbavou, HomTom HT3 Pro bude pre vás ten pravý. Everbuying.net zaradil túto novinku do predpredaja, kde vás telefón vyjde na skvelých 62 €. Avšak, táto cena je možná len v akciovom čase, ktorý nastáva každý deň o 10:00 nášho času. Každý deň je k dispozícii len 10 zľavnených kusov, pričom mimo akcie stojí HomTom HT3 Pro stále prijateľných 77 €. Akcia trvá do 31. marca.

DOOGEE HOMTOM HT6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


homtom-ht3-nahlad
HomTom HT3 Pro je v podstate vylepšená verzia predchodcu s označením HT3. Oproti predošlému modelu prichádza Pro verzia s výkonnejším štvorjadrovým procesorom MediaTek MT6735 a tiež dvakrát väčšou RAM pamäťou, teda 2 GB. 2,5D displej s uhlopriečkou 5″ dostal rovnaké rozlíšenie, konkrétne 1280 x 720 pixelov. Zväčšená bola aj samotná vnútorná pamäť, ktorá teraz pre vaše dáta ponúkne slušných 16 GB. Slot pre microSD karty do 64 GB zostal zachovaný.

Kúpiť HomTom HT3 Pro za 62 €

homtom-ht3-1
Vylepšenia sa diali aj v oblasti fotoaparátov. Ten zadný teraz dokáže vytvárať 13 MPx fotografie, zatiaľ čo s predným si vyfotíte selfie fotky v 5 MPx rozlíšení. Kapacita batérie zostala zachovaná a HomTom HT3 Pro je napájaný pomerne slušnou 3000 mAh batériou. Smartfón beží na Androide 5.1 Lollipop (k dispozícii aj slovenský jazyk) a vďaka novšiemu procesoru si na ňom užijete aj rýchly 4G LTE internet. HT3 Pro prichádza s podporou všetkých u nás používaných LTE frekvencií a v jeho špecifikáciách taktiež nájdeme DualSIM funkcionalitu.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP