Klávesnica je jednou z najdôležitejších komponentov počítača, pretože od nej sa odvíja tvoj komfort pri písaní či hraní. Jej výber je teda nesmierne dôležitý a my ťa dnes oboznámime s čínskou ponukou troch klávesníc, za ktoré nezaplatíš viac ako 25 €. 

Herná klávesnica DuShiFangYuan

Cena: 20 €

Táto klávesnica od výrobcu DuShiFangYuan zaujme každého hráča už na prvý pohľad. Monštruózny vzhľad tvorí 114 klávesov s LED podsvietením a možnosťou ich programovania. Celá klávesnica je pokrytá akýmisi bleskami, ktoré svietia rôznymi farbami. K svojmu počítaču alebo laptopu ju ľahko pripojíš pomocou kábla dlhého 1.5 metra. K hraniu hier či práci na tejto klávesnici ti momentálne stačí iba 20 €.

Kúpiť hernú klávesnicu DuShiFangYuan za 20 €

klávesnica
zdroj fotografie: Lightinthebox

Mini Air Mouse klávesnica

Cena: 6 €

Tento kúsok sa od ostatných líši tým, že nie je určený len pre počítače. Klávesnicu pripomínajúcu herný ovládač dokážeš uchopiť do dvoch rúk a písať cez ňu na laptope, smart televízore, Android TV boxe, či Xboxe. Okrem klávesov nájdeš vo vrchnej časti aj šikovný touchpad a ďalšie užitočné tlačidlá. Všetky sú navyše podsvietené, pričom meniť si môžeš tri farby – zelenú červenú a modrú. Tento multifunkčný ovládač k mnohým inteligentným zariadeniam domácnosti môže byť tvoj za skvelých 6 €. Avšak pre dosiahnutie tejto ceny presvedč o kúpe aj nejakého kamaráta, pretože ponuka platí iba pre skupinovú kúpu. Samostatný ovládač ťa vyjde na 8 €.

Kúpiť klávesnicu Air Mouse za 6 €
Platí pre skupinovú kúpu

klávesnica
zdroj fotografie: eBay

Motospeed herná klávesnica a myš

Cena: 22 €

Keď už vymeníš klávesnicu, prečo nie rovno aj myš? Vďaka tejto špeciálnej ponuke získaš hernú klávesnicu a myš s podobným dizajnom za stále lákavú cenu. Obe zariadenia sú drôtové, takže ich k svoju počítaču alebo laptopu pripojíš cez USB konektor. Klávesnica obsahuje 104 rôzne podsvietených kláves a rozlíšenie snímača myši činí 1600 dpi. Túto hernú výbavu môžeš teraz získať za prijateľných 22 €.

Kúpiť Motospeed klávesnicu a myš za 22 €

klávesnica
zdroj fotografie: Lightinthebox

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom