Na nedávnej konferencii D23 sme sa dozvedeli množstvo noviniek o poslednom filme zo série Star Wars. Redaktori mali navyše možnosť vyspovedať niektorých hercov, od ktorých dostali zaujímavé odpovede na ešte zaujímavejšie otázky.

Jednou z oslovených herečiek bola aj Daisy Ridley, predstaviteľka filmovej postavy Rey, informuje portál Metro. Redaktor z portálu MTV News, Josh Horowitz, sa herečky spýtal na to, ako dopadne celé rozuzlenie príbehu a spýtal sa, či to bude podobné, ako pri finálovej sérii Game of Thrones. Na to sa herečka iba pousmiala a odpovedala, že záver série Star Wars bude rozhodne menej kontroverzný, ako pri Game of Thrones.

Podľa jej slov posledný diel série Star Wars: Rise of Skywalker zodpovie všetky otázky o jej postave Rey, ktorú Daisy stvárňovala aj v predchádzajúcich dvoch dieloch.

Na rozhovore sa zúčastnil aj samotný režisér filmu, J.J. Abrams, ktorého sa redaktor pýtal na postavu Kylo Rena. Ako píše portál Comicbook, redaktor sa spýtal, na ktorú stranu sa vo finále táto postava nakloní, keďže v predchádzajúcich epizódach  bol na vážkach, i keď prevládala Temná strana. Abrams odpovedal veľmi diplomaticky, podľa jeho slov s hercom Adamom Driverom, ktorý Kylo Rena stvárňuje, je možné všetko.

Jeho herecké schopnosti a herecký výkon bol podľa režiséra v tomto filme proste famózny a tak nie je vylúčené, že Kylo Ren bude nakoniec bojovať proti Temnej strane. Okrem tohto rozuzlenia by sme sa ešte mali dočkať ďalších rozuzlení v podobe mikro príbehov, ktoré sa formovali popri hlavnej dejovej línii. Všetko sa rozuzlí už 20. decembra, kedy je naplánovaná premiéra tohto veľkolepého finále Star Wars.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom