Ukrutné čakanie na poslednú sériu fenoménu Game of Thrones sa síce ešte ani zďaleka neblíži k svojmu koncu, no vďaka takýmto únikom nám to čakanie odsýpa predsa len o niečo rýchlejšie.

V tomto prípade sa však ani nedá vravieť o úniku, keďže predstaviteľka Sansy Stark, Sophie Turner si už vie dobre dlho dávať pozor na to, čo má o pripravovanej sérii svetu povedať. Tentokrát nám teda prezradila vcelku zaujímavé detaily, ohľadom vývoja jej postavy v poslednej sérii.

Síce majú herečku asi všetci fanúšikovia radi, o jej postave sa to povedať nedá. Predsa len, Sansa to mala v seriáli dosť ťažké a nikdy nevedela veci zobrať poriadne do svojich rúk. Až teda do posledných sérií, kedy začala úradovať ako hlava rodiny Starkovcov. Vyzerá to ale tak, že po zabití Lorda Baelisha už v poslednej sérii Sansa nebude mať strach vôbec z ničoho.

„Vždy som v Sanse videla istú bojovníčku, ktorú určite mnoho ľudí prehliadlo,” vraví Turner pre portál IGN. “Vždy som mala pocit, že sa učila a adaptovala, a že raz to nejako poriadne využije. A tak sa aj stalo, zužitkovala to ako bojovníčka. Bolo to naozaj uspokojivé. Som veľmi šťastná, kam sa táto jej príbehová linka dostala.”

Následne ešte Turner povedala niečo o celkovej poslednej sérii seriálu:

„Všetci sa tentoraz spájajú aby čelili hroziacej skaze. Je tu veľa napätia medzi malými skupinkami, ktoré bojujú za to, čo si myslia, že je správne. Avšak, je to Game of Thrones, takže to bude krvavejšie, bude tu viac smrtí a bude to omnoho viac emočne mučivé než kedykoľvek predtým.”

Bojovníčka teda môže mať dva významy. Buď tá fyzická, alebo duševná. V tej druhej pozícii sme ju teda už mnohokrát videli a úprimne, dúfame, že tak aj ostane. Predsa len, Sansu s mečom ako tiahne na koni si moc predstaviť nevieme. Avšak, ak pôjde do tuhého, veríme, že ani Sansa by už teraz nezostala sedieť na zadku.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom