Half Life 2 a predovšetkým hlavná postava Gordona Freemana vyvoláva nostalgiu medzi mnohými. Po 13 rokoch od vydania hry vychádza český dabing, ktorý určite poteší množstvo fanúšikov. Informuje server Sector.sk

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Stojí za ním štúdio Fénis ProDabing, ktoré vytvorilo český dabing aj pre ďalšiu známu hru – Doom 3. Dabing si môže stiahnuť ktokoľvek priamo z ich oficiálnej stránky.

Stiahnuť zadarmo český dabing pre Half Life 2

Funguje len na originálnej Steam verzii

Keďže bol samotný dabing testovaný len na originálnej Steam verzii, kompatibilita s inými nie je jeho funkčnosť zaručená. Oproti originálnej verzii, ktorá je nadabovaná jedným hercom, má v tomto prípade každá postava svoj vlastný. Jediný problém môže nastať s univerzálnymi hláškami, kde hráč môže zaznamenať úplne iný hlas než mala postava pôvodne. To však vývojári nedokázali nijako ovplyvniť.

Navyše máš teraz možnosť zakúpiť si hru Half Life 2 v rámci vianočného výpredaja na Steame, kde stojí len smiešnych 0,99 centov. Môžeš si aspoň takýmto spôsobom skrátiť čakanie na stále nepotvrdené tretie pokračovanie série Half Life, alebo zaspomínať na staré časy.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
17%
Chcem to
33%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
17%
Neznášam to
0%
O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou. Môžeš ma sledovať aj na Instagrame - @matolajcak