Jedenásťročného chlapca čakalo v staro-novej zakúpenej hre nemilé prekvapenie. Pôvodný majiteľ hry si v nej totiž zabudol svoje „piko“.

Všetko to začalo príchodom matky a jej jedenásťročného syna do predajne s hrami, aby mu zakúpila nejaké nové hry. Jednalo sa o GameStop, ktorý ponúka aj použité kúsky. Spomedzi ponuky si mladík vybral GTA V. Avšak, až keď si otvoril balenie svojej hry, všimol si, že k nej dostal nežiadaný bonus. Bolo to malé vrecko metamfetamínu. Zamestnanci obchodu tak hru zrejme neskontrolovali dostatočne pozorne. Chlapca našťastie nenapadlo drogu užiť a ihneď ako ju objavil, vrecko ukázal svojej matke.

gta v
zdroj fotografie: Kayla McAllister / Facebook

nenechaj si ujsť
GTA 5 ešte nikdy nevyzeralo takto dobre! Nový mód zmenil hru na nepoznanie

Policajti následne obsah bieleho vrecúška preverili a zistili, že sa naozaj jedná o metamfetamín. Obchod na túto situáciu patrične reagoval a poškodenej zákazníčke poskytol možnosť výmeny hry. Tá však ponuku odmietla a vyjadrila sa, že obchod už nikdy nenavštívi. GameStop si tak pravdepodobne v budúcnosti dá oveľa väčší pozor na to, čo sa nachádza v baleniach zánovných hier. Našiel si niekedy aj ty v použitých produktoch niečo, čo si ani zďaleka nečakal?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú