banner-minote-pro
S veľkými očakávaniami príchodu iPhonu 7 nie je prekvapením, že čínski výrobcovia klonov sú už pripravení profitovať na najnovšom kúsku amerického giganta. Nový iPhone ešte ani nie je vonku a už tu máme jeho prvý čínsky klon.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Všetci už dobre poznáme výrobcu klonov GooPhone. GooApple je podobný výrobca, ktorý vyrába smartfóny s operačným systémom Android, no s dizajnom najnovších iPhonov. Spoločnosť v súčasnosti predáva klon iPhone 6 a 6 Plus nazývaný GooApple i6, ktorý samozrejme disponuje aj klonom operačného systému iOS (založenom na Androide) a taktiež vo verzii so 4.7-palcovým alebo 5.5-palcovým displejom. Smartfóny disponujú vnútornou pamäťou až do 64 GB.

gooapple-i7-iphone-7-clone
Na základe nedávneho úniku možného renderu iPhone 7 dostala spoločnosť GooApple inšpiráciu, ktorou môže začať plánovať ich vlastný klon iPhone 7 – GooApple i7. Obrázok vyššie je screenshot stránky zaslaný anonymným tipsterom, ktorý nám jasne ukazuje jeden z najlepších renderov iPhone 7 nazývaným GooApple i7. Čo však na obrázku nevidíme, sú možné špecifikácie, ktoré sú pre tento klon (alebo iný čínsky smartfón) celkom zaujímavé.

Apple iPhone 6 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


GooApple i7 zrejme získa procesor Mediatek Helio P10 v spojení so 4 GB RAM a vnútornú pamäť až do 256 GB. V smartfóne si nájde miesto aj slot pre microSD kartu. Kapacita batérie sa má vyšplhať na 3100 mAh s technológiou rýchleho nabíjania. Tenké kovové telo ponúkne aj NFC, HIFI audio a dokonca aj 16-megapixelový hlavný fotoaparát!

iphone_7_koncept_03

Údajný render iPhone 7

Podobne, ako súčasné klony iPhonu, aj GooApple i7 sa bude predávať s operačným systémom Android, v tomto prípade už vo verzii 6.0 a s nádychom prostredia iOS. Ak čítate špecifikácie a máte nejaké pochybnosti, nie ste jediný. Ak bude nový klon naozaj disponovať takýmito špecifikáciami, bude to poriadne delo, no je ťažké uveriť, či by GooApple naozaj takto smartfón vybavil.

Čo hovoríte na nový klon iPhonu 7? Páčia sa vám špecifikácie?

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP