Svoju základňu fanúšikov si tento titul získal už v predchádzajúcich dieloch. Tie však tromfne severské prostredie a Kratosova rola otca v budúcoročnej verzii pre PlayStation 4. Hráči si nový God of War užijú ešte viac, a to vďaka českým titulkom, ktoré im Sony dopraje. Informuje portál Hrej.cz

Portfólio hier pre desktopové počítače, ale aj herné konzoly sa z roka na rok rozrastá o ďalšie fantastické tituly, ktoré sa neustále snažia prekonávať očakávania. Majitelia konzoly PlayStation 4 majú taktiež široký výber hier, ku ktorým v roku 2018 pribudne nový God of War.

Kratosovi a Atreusovi porozumejú už naozaj všetci

Severské prostredie a hlavná postava Kratos v úlohe otca tak odbočí od predchádzajúceho deja, ktorý sa odohrával v starovekom Grécku. Spolu so svojim synom Atreusom sa Kratos vyberá poznávať kruté podmienky ďalekého severu, kde na nich číhajú mnohé nebezpečenstvá. Pokiaľ chce Kratos svojho syna ochrániť, bude musieť tvrdo bojovať o život a do boja o prežitie zasvätiť aj Atreusa. Detailná dejová línia nového titulu God of War ale zatiaľ nie je presne známa.

Nenechaj si ujsť
Rok 2018 bude aj pre staručký Play Station 4 poriadne nadupaný. Tieto hry nenechajú chladným žiadneho hráča

Santa Monica Studio sa však v spolupráci so spoločnosťou Sony rozhodlo priniesť do strednej Európy českú lokalizáciu hry, vďaka ktorej budú všetky dialógy preložené. Vďaka tejto pozitívnej správe si tak hru užijú aj hráči, ktorí sú v angličtine menej zdatní. Budúci rok sa majitelia PlayStation 4 rozhodne majú na čo tešiť, avšak presný dátum predstavenia tejto hry nebol ešte oznámený. Doteraz sa ale hovorilo, že nový God of War príde na svet už 22. marca.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom