Gionee M5 na prvých fotografiách, príde s Androidom 5.1 a dvomi batériami

Teraz čítate
Gionee M5 na prvých fotografiách, príde s Androidom 5.1 a dvomi batériami

Včera sme vám priniesli článok o novom smartfóne od spoločnosti Gionee, ktorý by mal ponúknuť výborný pomer ceny a výkonu s 2 batériami pod kapotou. Dnes sa objavili špecifikácie a fotografie z certifikačnej spoločnosti TENAA.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Výkon nového Gionee M5 bude obstarávať 4-jadrový procesor s frekvenciou 1,3 GHz, ktorému bude sekundovať 2 GB RAM. Na zadnej strane nájdeme 8 MPx fotoaparát a na prednej sa nachádza 5 MPx kamera. Rozmery zariadenia 152 x 76 x 8.6 mm v sebe ukrývajú 5,5 palcový displej s HD rozlíšením. Celková hmotnosť sa zastavila na 213 g, čo je pochopiteľné vzhľadom na 2 batérie. Zatiaľ nevedno, aké veľké budú jednotlivé batérie. Softvérovú časť zabezpečuje Android 5.1 Lollipop.

Po novinke Innos D6000, ktorá tiež ponúka dve batérie, je ďalším zaujímavým kúskom práve model M5. Oproti D6000 má navrch novším Androidom 5.1 a pravdepodobne aj prijateľnejšou cenou. Oficiálne predstavenie by sa malo konať v najbližších týždňoch.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.