Gionee M5 bude obsahovať dve batérie pre dlhú výdrž

Čínska spoločnosť Gionee chystá predstavenie svojej novej vlajkovej lode Elife E8, o ktorej sme toho už počuli dosť. Popri nej však pripravuje aj nový model Gionee M5, ktorého hlavným ťahákom bude pravdepodobne výdrž batérie.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Táto novinka by mala, ako jej predchodcovia, ponúknuť vynikajúcu výdrž. M5-ka to bude chcieť dosiahnuť dvomi batériami s veľkou kapacitou. Ako to vlastne bude fungovať? Z informácií, ktoré máme k dispozícii vieme, že z dvoch batérií bude vždy fungovať iba jedna a tá druhá bude slúžiť ako záložný zdroj. Ak sa jedna batéria vybije, „nastúpi“ druhá a smartfón bude fungovať ďalej.

Gionee-M5-dual-battery-teaser_1

Gionee M5 by mal tiež prísť s 5-palcovým displejom a kapacitou RAM na úrovni 2 GB, čo je v dnešnej dobe už štandard. Spoločnosť uvádza, že nové informácie o pripravovanej novinke sa dozvieme v najbližších týždňoch a my vás o nich budeme samozrejme informovať.

Zdroj: Androidheadlines.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]