Gionee M5 bude obsahovať dve batérie pre dlhú výdrž

Teraz čítate
Gionee M5 bude obsahovať dve batérie pre dlhú výdrž

Čínska spoločnosť Gionee chystá predstavenie svojej novej vlajkovej lode Elife E8, o ktorej sme toho už počuli dosť. Popri nej však pripravuje aj nový model Gionee M5, ktorého hlavným ťahákom bude pravdepodobne výdrž batérie.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Táto novinka by mala, ako jej predchodcovia, ponúknuť vynikajúcu výdrž. M5-ka to bude chcieť dosiahnuť dvomi batériami s veľkou kapacitou. Ako to vlastne bude fungovať? Z informácií, ktoré máme k dispozícii vieme, že z dvoch batérií bude vždy fungovať iba jedna a tá druhá bude slúžiť ako záložný zdroj. Ak sa jedna batéria vybije, „nastúpi“ druhá a smartfón bude fungovať ďalej.

Gionee-M5-dual-battery-teaser_1

Gionee M5 by mal tiež prísť s 5-palcovým displejom a kapacitou RAM na úrovni 2 GB, čo je v dnešnej dobe už štandard. Spoločnosť uvádza, že nové informácie o pripravovanej novinke sa dozvieme v najbližších týždňoch a my vás o nich budeme samozrejme informovať.

Zdroj: Androidheadlines.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ a šéfredaktor jedinečného portálu FonTech.sk, milovník IT a smartfónov. O smartfóny sa zaujímam viac ako 4 roky, pričom k srdcu mi najviac prirástli Android smartfóny ale aj ostatné zariadenia z Číny. Kontaktovať ma môžete na [email protected]