O pripravovanom smartfóne spoločnosti Gionee, Elife E8, sme vás už niekoľkokrát informovali a dosť informácii o ňom už vieme. Zdrojom doterajších a zároveň aj najdôležitejších informácií je určite čínske certifikačné centrum (TENAA). 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Medzi parametrami, ktoré unikli, bol aj zadný fotoaparát. Preto vieme, že by sa malo jednať o čip OmniVision OV23850, ktorý má rozlíšenie 23,8 MPx. Najnovšie dohady hovoria o tom, že tento fotoaparát by mal byť schopný robiť až 100 MPx fotky! To je na prvý pohľad nemožné, ale ak si spomeniete na Oppo, tak zistíme, že takéto niečo už sme raz videli a je to možné.

gionee

Niektoré Oppo smartfóny dokázali vytvoriť 51 MPx fotky s fotoaparátmi, ktoré boli hlboko pod 20 MPx. Dokázali to vďaka softvéru, ktorý v týchto smartfónoch bol a fotky z nich boli naozaj skvelé. Takže je dosť možné, že podobne to spraví aj Gionee. Aj jeho predchodca patrí medzi smartfóny, ktoré majú fantastický fotoaparát. Okrem tohto fotoaparátu bude nový Elife E8 vybavený 6-palcovým 2K displejom, 2 GHz procesorom, 3 GB RAM, 32 GB internou pamäťou + slotom na MicroSD kartu do 128 GB, 3 520 mAh batériou, 4G LTE konektivitou, Androidom 5.0 a snímačom odtlačkov prstov.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú